yardım edin lütfen! pc windows oturumuna geçmiyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
14 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Unhappy yardım edin lütfen! pc windows oturumuna geçmiyor
    bilgisayarımı açtığımda siyah ekran gelio birkaç seçenek var

ağ desteğiyle açın
    en son iyi yapılandırma
    windows olağan şekilde başlasın vs.

en son iyi yapılandırmayı seçiyorum ardından pc 3-5 kez kendini resetleyip aynı ekran geliyor. sonunda windows açılıyor. bunun windowsun çöküceği belirtisi olduğunu tahmin ederek c'ye format atıldı. pc normal bir şekilde çalışıyordu.ertesi sabah pcyi açdığımda yine eski şekilde siyah ekran üzerine en son iyi yapılandırma ayarları çıktı ardından bir kez mavi hata kodları veren ekran göründü resetledi kendini ve tekrar siyah ekran en son iyi yapılandırma diyorum açılmıyor windows olağan şekilde başlasın diyorum bazen açılıyor bazen açılmıyor.ne yapmalıyım yardımcı olun ne olur ne yapacağımı şaşırdım

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Şimdilik Kuzey Köprüsü
    pc acılırken F8 tusuna surekli bas ve çıkan menüde Sistem Hatasında yeniden başlatmayı devre dışı bırak seçeneğini seç büyük olasılık karsına mavi ekran cıkacaktır. şayet durum mavi ekran olursa pc yi resetle tekrar F8 tusuna basaraka ac cıkan menüde güvenli kipte aç eğer güvenli kipte acılırsa ram veya ramlerinden birinde sorun var demektir sayet yine açmaz ve resetler ise yazılımsal sorun var demektir.
    Okuyom ßen Yhaaa (:

Smile
    saol kardeş f8 de açtım ve sistem hatasında yeniden başlatı devre dışı bıraktım ve küpenli kipte açıldı. sonra pcyi kapattım .tekrar açtım takılma olmadı siyah ekranda çıkmadı düzelmiştir belki

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Şimdilik Kuzey Köprüsü
    sayet güvenli kipte acılıdıysa pc ramlerinin birinde sorun vardır kardes ramlerini test et bence.
    Okuyom ßen Yhaaa (:

Unhappy off pc
    herhalde sorun var açtım şimdi pc' yi mavi ekran geldi.
    bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmemesi için windows kapatıldı.
    BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO
    *** STOP:0x00000074 (0x00000003, 0x000000002,0x80087000, xcoooo14c)

off ne yapmalıyım hangi parçada sorun var yardımcı olun lütfen birde ramleri nasıl teset edeceğimi bilmiyorum ??? nasıl yapabilirim bunu

Benzer Başlıklar
  1. windows kod merkezi hatası lütfen yardım edin

smart20 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 30.01.2008, 15:07
  2. vistada yardım ve destek çalışmıyor Lütfen yardım edin

enricotr tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 20.01.2008, 11:55
  3. pc win 98 se ye geçmiyor yardım lütfen

xenephon tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1