güvenli modda açılıyor ,normal açılmıyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan güvenli modda açılıyor ,normal açılmıyor
    Arkadaşlar akşam pc de her zaman oynadığım oyunu açayım derken açılışta hata verdi,oyundan attı ve bilgisayar kapanarak yeniden başladı ama tam ekran gelecekken tekrar kapandı ,bilgisayarı güvenli kipte açayım dedim problem yok açılıyor ama normal olarak açılmıyor ne yapmama gerekir ,bir yardım edin lütfen.teşekkür ederim.

2. Varsayılan Denemekte fayda var
    Bilgisayarını güvenli modda aç, sonra sistem geri yüklemeyi çalıştır. Yol: Başlat- Programlar - Uygulamalar - Sistem bu yolu takip et ve bilgisayarını geçmiş bir tarihe al. 3-5 gün öncesine

evet bunu yaptım yazmaya unutmuşum ama hala aynı 3-4 sefer ayrı tarihlere geri yükledim denedim ama hala sorun var.aynı teşekkürler

4. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: CSKNGNGR Mesajı Görüntüle
    evet bunu yaptım yazmaya unutmuşum ama hala aynı 3-4 sefer ayrı tarihlere geri yükledim denedim ama hala sorun var.aynı teşekkürler
    O halde HDD(Hard Disk) kontrol et belki göçmüş olabilir?

2 yıl önce bende de aynı sorun olmuştu.Tam oyun açılırken hata verdi ve bilgisayar kapandı yeniden açıldı sonra windows açılmaz oldu.

Aynı sorun bugün bendede oldu, Güvenli kip de sorunsuz açılıyor, Normal açılmıyor windows başlatılıyor diyor sonra ekran siyah ve açılış seside geliyor, ve öylece siyah ekranda kalıyor.
    Daha önce ghost ile yedek aldığım imajı geri yükledim yine sorun çözülmedi, güvenli kipde açtığımda ilk yedek aldığım imajı yüklemiş.
    Sorunun kaynağı ne olabilir.

Bilgisayar normal modda iken hangi adımda açılmıyor ? Windows yüklenme animasyonu geliyormu ? Hoşgeldinizden sonramı takılıyor ? hangisi ?

Hocam windows logosunu geçiyor, Hoşgeldiniz gelmiyor ve öylece kalıyor siyah ekran, oluyor.
    Bilgisayarı baştan kurdum normal açıldı anakart driverleride yükledim sorun yok (Ses, eternet, vs.) sıra ekran kartının driverini yükledikten sonra yeniden başladı ve tekrar aynı sorun oldu. Güvenli kipde açıp ekran kartının driverini kaldırınca yine açılıyor.
    2ni el aynı marka ve mb aynı olan ekran kartı aldım sorun çözüldü. Demekki ekran kartı bozukmuştu.
    Ekran kartının CD si yanlıştır diye internetten bir kaç siteden driverini indirdim aynı hatayı verdi. Gerçi daha önceleri XP yi kurduğuğumda Ekran kartının driverini aynı CD den tanıtmıştım CD den kaynaklanmadığına emin olduktan sonra 2nci el ekran kartı aldım.
    İlgilendiğiniz için Teşekkürler.
    Kolay gelsin ve başarılar....

VGA Modu kapanıyor windows'un.Bilgisayar açılırken F8 ile VGA modunu etkinleştir deseydin windows açılırdı..

Belliki ekran kartından kaynaklı bir sorun en iyi uğraşmadan yeni bir kart almak. sölenicek çok şey var ama arkdaş zaten yenisini almış

Bu tür sorunlarda yapılması gerek ilk şey güvenli modda ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldırmak. daha sonra bilgisayarı normal açıp ekran kartını Donanım yöneticisinden girerek manuel olarak kurmak.

Ekran kartının OpenGL veya 3DFX özelliklerinden biri veya hepsi bozulduğunda bu hatayı sürücünün orjinal yazılımından alırsınız. Yazılımı yüklemeden manuel kurduğunuzda kartınız bir özelliği eksikte olsa çalışmaktadır.

Örnek : Ati Ekran kartı için ATI Catalyst Control Center.

Varsayılan masaüstü gelmiyorrr
    meraba arkadaşlarr lütfen bna yardm edebilir misiniz ? benim bir netbookum
    war açılıo hoşgeldinizde diyor ses de glio fakat snra siyah bi ekran glio we masaüstü glmio ya da masaüstü resmi glio sadece ne yapabilirim yardım ??

Benzer Başlıklar
  1. Normal modda calistiramiyorum

zeynepd tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.06.2008, 22:33
  2. güvenli modda klasör seçenekleri

setare tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 25.05.2008, 17:20
  3. güvenli modda açılmıyor

sancak4ever tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 0