güvenli modda açılıyor ,normal açılmıyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
14 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan güvenli modda açılıyor ,normal açılmıyor
    Arkadaşlar akşam pc de her zaman oynadığım oyunu açayım derken açılışta hata verdi,oyundan attı ve bilgisayar kapanarak yeniden başladı ama tam ekran gelecekken tekrar kapandı ,bilgisayarı güvenli kipte açayım dedim problem yok açılıyor ama normal olarak açılmıyor ne yapmama gerekir ,bir yardım edin lütfen.teşekkür ederim.

2. Varsayılan Denemekte fayda var
    Bilgisayarını güvenli modda aç, sonra sistem geri yüklemeyi çalıştır. Yol: Başlat- Programlar - Uygulamalar - Sistem bu yolu takip et ve bilgisayarını geçmiş bir tarihe al. 3-5 gün öncesine

evet bunu yaptım yazmaya unutmuşum ama hala aynı 3-4 sefer ayrı tarihlere geri yükledim denedim ama hala sorun var.aynı teşekkürler

4. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: CSKNGNGR Mesajı Görüntüle
    evet bunu yaptım yazmaya unutmuşum ama hala aynı 3-4 sefer ayrı tarihlere geri yükledim denedim ama hala sorun var.aynı teşekkürler
    O halde HDD(Hard Disk) kontrol et belki göçmüş olabilir?

2 yıl önce bende de aynı sorun olmuştu.Tam oyun açılırken hata verdi ve bilgisayar kapandı yeniden açıldı sonra windows açılmaz oldu.

Aynı sorun bugün bendede oldu, Güvenli kip de sorunsuz açılıyor, Normal açılmıyor windows başlatılıyor diyor sonra ekran siyah ve açılış seside geliyor, ve öylece siyah ekranda kalıyor.
    Daha önce ghost ile yedek aldığım imajı geri yükledim yine sorun çözülmedi, güvenli kipde açtığımda ilk yedek aldığım imajı yüklemiş.
    Sorunun kaynağı ne olabilir.

Benzer Başlıklar
  1. Normal modda calistiramiyorum

zeynepd tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.06.2008, 23:33
  2. güvenli modda klasör seçenekleri

setare tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 25.05.2008, 18:20
  3. güvenli modda açılmıyor

sancak4ever tarafından Windows XP forumunda