windovs açılışında istenmeyen web sayfası açılışı
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan windovs açılışında istenmeyen web sayfası açılışı
    selam arkadaşlar sizin değerli bilgilerinizden faydalanmak istiyorum...yardımcı olursanız çok sevinirim...ben istiyorum ki windows açıldığında otomatik olarak benim belirlediğim bir web sayfası açılsın....kişi bu sayfayı kapatsın fakat 15 ila 20 saniye sonra tekrardan aynı sayfa açılsın...kısaca bu sayfa adamın başına bela olsun...bir tür virüs de diyebiliriz...fakat öle msn den falan filan göndermeme gerek yok bilgisayar benim elimde eğer bu dediğim işlemin regeditten veya başka bir yerden ayarlanması falan varsa ayarlayabilirim.....Yardımcı olursanız gerçekten çok sevineceğim....

birçok yardımcı program var onlardan birine tarattır ve kurtul spybot kullanıyorum ben sende dene istersen faydalı olacaktır

ya arkadaşım benim böyle bir derdim yok benim istediğim böyle bir derdi nasıl oluşturabiliriz...Anlatabildim umarım...ben istiyorumki böyle bişeyi virüs yapıyorsa o virüsü yok trojen yapıyorsa o trojeni istiyorum...

bu tür istekleri aklı başında biri yanıtlamaz.sonuçta burda birilerinin zarar görmesi için paylaşım yapılmıyor.bunun için bence başka forumlara gözatın...

haklısın arkadaş da bu benim istediğim de birinin değil birilerinin faydasına olacak..Elemam giriyor yasak sitelere topluyor getiriyor o tip virüsleri ve açılışta bela oluyor hiç o tip işlerle işi olmayanların başına...biliyorum bu elamnın girdiğini fakat hem suçlu hem güçlü suçuda başkalarının üstüne atark milleti de zan altında bırakıyor...ben istiyorum ki o virüsü onun bilgisayarına gömerek anlatalım anyayı konyayı...onun bunun bilgisayarından

Benzer Başlıklar
  1. windovs otomatik güncelleştirmeler

efesartemis tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.08.2008, 23:32
  2. Windovs xp de oturum kaybettim

ecezeynep tarafından Windows'u Kişiselleştirme forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 05.07.2008, 09:58
  3. turk işi windovs

celalcaner tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2