PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan word'de formül yazmak

Arkadaşlar word'de genel anlamda formüller yazmak istiyorum ama malesef yapamadım,integraldi,fizik formülleriydi denedim ama malesef yapamadım,bu konuda yardımcı olabilecek ya da elinde word'de yazılmış formüller olan arkadaşlarım yardım ederse sevinirim..
    ATAM İZİNDEYİZ,BİZDE FENERBAHÇELİYİZ.İLKELERİN REHBERİMİZ,MANEVİ VARLIĞIN GÜCÜMÜZ OLACAK!

excel de yazıp kopyala - yapıştır ile worde aktarmayı deneyebilirsin. ben tez yazarken öyle yapardım.

ya baya bi uğraştım ama yapamadım,daha yeniyim bu konularda da eğer elinde yazılmış formül olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok makbule geçer gerçekten
    ATAM İZİNDEYİZ,BİZDE FENERBAHÇELİYİZ.İLKELERİN REHBERİMİZ,MANEVİ VARLIĞIN GÜCÜMÜZ OLACAK!

hemen anlatıyorum kardesim..word te araçlar sekmesinden özelleştire gel ordan açılacak kutucukta komutlar sekmesinden sol kutucukta ekle yi tıkla sağda da (kök alfa işaretiyle) denklem düzenleyicisi war onu sürükleyerek yukarıda küçük kutucukların arasına herhangi bi yere taşı.sonra kapat kutucuğu. ardından o kök alfaya tıkla we sana lazım olan işaretleri kullan...

MS Word de Araçlar- Özelleştir komutunu verin
    Karşınıza Özelleştir menüsü geldiğinde üç adet sekmeden Komutlar yazan kısmı aktif hale getirin. Sol tarftan Biçim yazan kısmı seçin. Sağ tarafta X2(x kare) Üst simge yazan şekli tutup Araç Çubuklarından birine sürükleyip bırakın. Aynı simgenin altında alt simgelerde var. Onuüst simgenin yanına sürükleyin. Özelleştir menüsünden çıkın. 8 üssü 2 yazacaksanız önce 8'i yazın sonra üst simgeyi tıklatıp tekrar 2 yazın h20 yazacaksanız önce h yazın alt simge 2 deaktif yapın sonra o yazın.
    Yetkili Bilgisayar İşletmeni (Operatörü)

Benzer Başlıklar

1. excelde formül
    yesimkiziltug tarafından Windows'u Kişiselleştirme forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 03.05.2008, 20:23
  2. excelde formül bulma
    alidasd tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 01.05.2005, 16:29
  3. excel formül
    gokturk tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 1