PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
16 sonuçtan 11 - 15 arası sonuçlar

Windows 8 , Windows 7 ye göre daha hızlı ama ekran kartın eskiyse windows 8 başlangıç ekranın gelme süresi geç oluyor.Benim ki gibi. Tavisiyem windows 8 kur. kullanımı daha iyi.

Varsayılan windows 8...

Selam Arkadaşlar.
    Win7 mi Yoksa win8 mi birkere yeni sürüm eski sürümden herzaman daha iyidir.
    Sonra win7 ile win8 arayüz olarak Aynı ama 2. ekran yani başlangıç ekran gibi artısı var.
    Sonra Bir kere win8 le beraber uygulama marketi geliyor yenilikler geliyor.
    Birde Windows 8 i kullanmadan hakkında kötü yorum yapıyorlar milletin aklını karıştırıyorlar.
    Ben Samsung smart pro pc kullanıyorum. win8 dokunmatik ekran muhteşem bişe o arayüzlere girmek muhteşem birşey.
    ben win8 dokunmatik olarak kullanıyorum ve on numara ama dokunmatik desteklemeyen pc lerde nasıl duruyor bilmem onuda kullanıcısına bırakmak lazım.
    Kısaca; Windows 8....
    Not: Windows 8.1 Ekim 2013 De çıkıyor ve kesinlikle güncelleyin. Ben deneme sürümünü denedim muhteşem birşey. kesinlikle tavsiye ederim.

bence win. 7 daha iyi 8 e göre .

Zaten win 8 i kullananlar değil kullanmayanlar hep şikayet ediyor ben kullanıyorum gayet hızli açılıyor ssd olmadığı halde ssdli bir win7.hızında youtube dan incelerseniz ne demek istediğimi anlarsıniz

Alıntı Orijinalini Gönderen: yag1z Mesajı Görüntüle
    Zaten win 8 i kullananlar değil kullanmayanlar hep şikayet ediyor ben kullanıyorum gayet hızli açılıyor ssd olmadığı halde ssdli bir win7.hızında youtube dan incelerseniz ne demek istediğimi anlarsıniz
    Çok doğru demişsin, kimse kullanmadan çamur atıyor. Neyseki çok yakında 8.1 geliyor her kesime hitap edecek bu sefer.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

CaptainPrice / Bizi İzlemeye Devam Edin...

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.07.2012, 09:15
  2. Yanıt: 17
    Son Mesaj: 15.07.2012, 11:59
  3. Windows 7- Windows Virtual PC-Windows Xp Mode
    sakarian54 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 13.03.2010, 19:12
  4. Yanıt: 17
    Son Mesaj: 25.02.2010, 15:43