PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Mail Adresi Açma(İstedigin Gibi)

Arkadaslar gecen gun benım bı arkadas administrator@windows.com
    adında bir maıl adresınden bana msn de msj yazdı.Böyle bir maıl adresını nasıl acıyor?Bir program mı var?Üstelik bu maıl adresine maıl atamıyosun yanı boyle bır maıl adresı yok ama o bana msj yazabılıyor messengerden ve bende ona...
    Acıklarmısınız Lütfen

:arrow: Kolay Gelsin

https://register.passport.net/reg.sr...rollrs=11&sl=1
    Yukarıya gir e-posta adresi yazan yere istediğin adresi yaz ve kaydol yanlız bu adres sadece msn de işe yarar ve yanında E-mail adres not verified yazar o yüzden pek kullanılır bişey değil.

Dedigin siteye girdim ama bununla karsılastım
    Web tarayıcınız şu anda, tanımlama bilgilerini devre dışı bırakacak şekilde ayarlı. .NET Passport'u kullanabilmek için tanımlama bilgilerini etkinleştirmeniz gerekir.

.NET Passport, .NET Passport katılımcı sitelerinde oturum açmanıza olanak sağlamak için tanıtım bilgilerini (küçük metin dosyaları) bilgisayarınızda saklar. Tanıtım bilgilerinin nasıl etkinleştirileceği hakkında daha fazla bilgi almak için Web tarayıcınızın çevrimiçi yardımına bakın.

İNternet explorer ayarımı en dusuke getırdım ama genede olmadı bunun sebebı sp2 nın ızın vermemesımı ne yapmalıyım?

www.passport.com a gir yandaki
    http://www.passport.net/UI/1055/imag...ton161x108.gif Ücretsiz .net passportuna kaydolun'a tıkla söylediğim gibi kayıt ol.

Ayrıca sorunun sp2 nin izin vermemesi değil sanrım çünkü bende sp2 yok bende linke tıkladım bendede aynı hatayı verdi. O yüzden sp2 yüzünden olmadığı kanısındayım.

Varsayılan mail açma

değişik isim veren yerler var mesela ....@turk.tc vb. ama istediğin gibi açmak sitiyorsan uzantısı olacak adın sahibi olman gerekir.örneğin

aaa@hasan.com gibi böyle bir mail açman için www.hasan.com un sahibi olman ve açıncada onaylaman gerekir.önce bi vebsite aç sonra tekrar mail açmayı dene.

Benzer Başlıklar

1. e-mail adresi
    sudebilge tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 12.02.2007, 16:18
  2. Adam gibi Download Adresi
    Tiger_xp tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 29.10.2004, 19:50
  3. mail adresi
    telo tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9