Ağda "sınırlı bağlantı veya bağlantı yok" hatası
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Ağda "sınırlı bağlantı veya bağlantı yok" hatası

adsl ile bağlantım var(dı).birara -sanırım virüs bulaştı- yerel ağ ambleminde intenete bağlan dediğimde önce "ağ adresi aranıyor" diyor bağlanıp sonra"sınırlı bağlantı veya bağlantı yok " uyarısı yapıyor. ve internet bağlantımı kesiyor.yerel eg ekranında ünlem işareti beliriyor.bir türlü bu sorunu asarak adsl ile internete giremiyorum.mc afee antivir prog var işe yaramadı.bu virüs benim bu antivir programını disable-devredışı- yaptı daha önce xp servis pack 2 yüklemistim.bu sorundan sonra windows klasöründe servis pack 2 ve birtakım windows yamalarının uninstall klasörleri olusmus servis pack 2 yi yeniden yükladim sorun yine düzelmedi.benim sorunuma yardımcı olursanız sizlere mütesekkir olurum.selam ve saygılarımla

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

WinsockXPfix.exe yi bulun ve indirin..Bu prgoram registry keylerinizdeki ağ ve internet hatalarını düzeltir..Yapmadan önce Back-up alır..(169.256.xx.xx türü birşeye bağlanıyor sanırım)

Kolay Gelsin..

senin o dedigin sey bendede var ama ben xp nin servilerini kapadigim icin bende var bu.ama ben turkiyiyede degilim ve internetede baglanabiliyorum.

4. Varsayılan

sayın ayyas teşekkürler winsockxpfix.exe yi indirip çalıştırdım bu arada spy -bot search ile taradım bazı virüsler buldu.şu anda adsl ile bağlanabiliyorum. windows klasöründe olusan üninstall klasörlerini silmek zorunda kaldım acaba silmesemiydim.bilmiyorum suanda ise bazen iexplore.exe hatası alıyorum acaba bir sistem dosyası mı silindi bilemiyorum.
    sayın hamiltonlu bu sorun xp nin server mi servismi anyamadım nasıl kapatınca oldu.?

Benzer Başlıklar

1. Sınırlı Bağlantı ve Bağlantı Yok Hatası Alıyorum?
    vanHooijdonk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 27.12.2009, 23:26
  2. anakartımın fare girişi "seri" bağlantı şeklinde!!
    ulash tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 11.09.2006, 02:12
  3. airties rt210 - sınırlı bağlantı veya bağlantı yok
    lasvegaswings tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.09.2005, 01:24
  4. "sınırlı sayıda bağlantı veya bağlantı yok" yardım
    rasimaydinkal tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 08.06.2005, 00:56
  5. sınırlı bağlantı veya bağlantı yok..