internet explorer cok gec acılıyor..
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
16 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan internet explorer cok gec acılıyor..

Merhaba..

ben makinama yeni format attım.. ve ilk olarak tabi ki kaspersky 5 personal pro kurdum bilgisayara, update ını yaptım.. bilgisayaraım ohh rahatladı artık, super performanla çalışıyor derken daha 2. gunde bi şi oldu..

bu neden bilmiyorum..

masa ustundeki internet explorer a tıkladığımda en az 10 sanıye sonra acılıyor.. bu sorun cok uzun zaman once de başıma gelmişti.ancak formatla cozebilmiştim.. .bilgisayarda başka hiç bi yerde yavaşlama vs yok ama explorer en az 10 sn gibi bi sure sonra acılıyor ve bu benı deli ediyor.. normalde 2 sn max 3 sanıye sonra sonra şak diye acılması lazım.. p4 m 2.5 işlemciye yakışmayan bi yavaşlık.. tabi ki burda bi sorun var ama onu bulamıyorum.. spyware falan la bi aratsam mı acaba?.. ama kasper var ve update ını henuz yenı yapmıştım.. bi worms olsa, girerken hemen bulurdu dimi?..

neyse..
    fikirlerinizi bekliyorum..
    sadace explorer da olan bu yavaşlamanın sizce nedeni nedir..

ha bu arada.. explorer ı actıktan sonra ctrl+N ile yeni bi tane acmak istediğimde o anında acılıyor.. sadace masa ustunden tıkladığımda gec acılıyor.. şole solıyım.. tıkladığımda mouse yanında kum saati cıkıyor.. sonra o gidiyor. 4-5 sanıye sonra tekrar cıkıyor ve explorer acılıyor.. oyun bile daha cabuk acılıyor yani. altı ustu explorer..
    ve bilgisayardada başka yavaşlama yok .. sadace explorer..

ayni sorun bende de vardi. Buyuk bi ihtimalle worm olabilir. Ben tarattimtemizledi bi daha hicbise olmadi

Evet Internet Explorer da bunun gibi şeyler bana da oldu.Gerçekten bu tür şeyler insanı deli ediyor.Bunun kesin nedeni casuslar ya da bir takım virüsler olabilir. Kesin bunlardır.Browser'da hiç msn toolbar ya da yahoo toolbar kullandınmı?Bence hemen birini yükle öyle antivirüsle olacak iş değil.Tamam belki antivirüs işe yarar.Ama explorer koruması bu önerdiğim toolbar'lardır...

evet browserımda msn toolbar var..

bu worms için siz ne önerirsiniz?. kaspersky 5 personal pro en guncel update ile herhangi bişi bulamıyor.. sizce bunu temizlememe yardımcı olucak temizleyici program nedir?

saygılar..

5. Varsayılan

mozillayı kullan derim yok kullanmam dersen explorer rın gecmiş dosyaları tempory files i felan sil spy&bot tarat vs vs

Benzer Başlıklar

1. explorer bitti diyor bembeyaz bir sayfa açılıyor ????
    bemgul tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.10.2008, 14:58
  2. Kendiliğinden internet sayfaları açılıyor
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 04.01.2007, 17:54
  3. bilgisayar açılır açılmaz internet sayfası açılıyor
    ARKADASCAFE tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 02.02.2006, 00:41
  4. explorer açılınca kendiliğinden uygunsuz siteler açılıyor