internet giriş sayfası list silme
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan internet giriş sayfası list silme
    arkadaslar,bi arkadasımın pc sınde ınternet sıtelerı kendını acılıs sayfası yapmıs.ben bunları sıldım.ancak gırıs sayfası (boş kullan vs.) olan bolum de o gırıs sayfalarının lıstesı var.onlar sılınmıyor.ayrıca adres cubuguna ılk harfını yazdıgınızda otomatıl olarak cıkıyor.
    acılıs sayfası bos ancak oradakı lıste sılenemıyor.nasıl sılebılırım.bu bolumdekı sayfa adlarını.

2. Varsayılan Re: internet giriş sayfası list silme
    Alıntı Orijinalini Gönderen: intel
    arkadaslar,bi arkadasımın pc sınde ınternet sıtelerı kendını acılıs sayfası yapmıs.ben bunları sıldım.ancak gırıs sayfası (boş kullan vs.) olan bolum de o gırıs sayfalarının lıstesı var.onlar sılınmıyor.ayrıca adres cubuguna ılk harfını yazdıgınızda otomatıl olarak cıkıyor.
    acılıs sayfası bos ancak oradakı lıste sılenemıyor.nasıl sılebılırım.bu bolumdekı sayfa adlarını.
    Şu uygulamayı yaparsanız sorun çözülmüş olacaktır.....

" İnternet Explorer-Araclar-İnternet Seçenekleri-Boş kullan-Dosya sil (Tüm
    çevrimdışı içeriği sil)-Tamam-Geçmişi Sil (Sayfaların tutulacağı gün sayısı(0) -Tamam-Uygula-Tamam " ....

Hadi Kolay Gelsin...

arama yaparsan daha detaylı bilgiye kavuşursun. spy bulaşmı olabilir

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    internette sörf yaparken bazı siteler senin özellikle temp internet files ya da windows dosyaları altına exe uzanyılı bi program atıyorlar. ve onun görevi de her zaman giriş sayfasını değiştirmek yada saçma sapan şeyler yaptırmak oluyor sen internetteyken.

her ne kadar değişimi explorer altındaki özellikler kısmından yapsan da o program orda olduğu sürece eski haline dönecektir.

bir başka problem de o bulaşan programı bulup silmeye kalktığında yaşanabilir. bu win tarafından kullnılıyor uyarısı alırsın ve silemezsin.

en etkili yol "Ad-Aware SE Personal" programını indir ve düzenlice çalıştır. kurtulursun.

eğer elle yapmak istiyorum diyorsan, o problemli programı bulman gerekiyor ve tabi silebilmen için bilgisayarın güvenli kipte çalışmalı.

umarım halledersin..

Dün yeterince cevap verilmedimi?

Benzer Başlıklar
  1. internet giriş sayfası kilitlendi

emrah22 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 30.10.2006, 10:36
  2. internet giriş sayfası

mrkli tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 06.10.2006, 22:15
  3. internet giriş sayfası