ingilizce yer tanıtım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar
    Varsayılan ingilizce yer tanıtım
    hocam okulda dönem ödevi olarak ingilizce bir yer tanıtmamı istedi .ingilizcemde iyi değil.böyle bir dökümanı nereden bulabilirim?

böyle bir dökümanı nerden bulabilirsin bilemiyorum ama bunu yaptığında öğretmenin hemen anlayacaktır. sen iyisimi önce Türkçe bir yer tanıtımı yap.sonra al eline sözlüğü uydur ondan daha iyi. öğretmenin hiç yoktan çabaladığını anlayacaktır. kolay gelsin...

en azınadan türkçe bir yer tanıtmı içeren bir döküman bulamazmıyım internette.google'da arttım fakat bulamadım.link verirseniz sevinirim.

Google'da yaz bir yer adı (Şile,Ağva,Cide,Kemer gibisinden) arat, al sana yer tanıtımı!

türkçe bir yer.. özetini çıkar, her kelimenin ingilizce karşılığını(özel isimler hariç) yaz. ödevi senin yaptığın belli olsun

http://www.kultur.gov.tr/portal/turk...?belgeno=45663

Misafir
    Google'da aradım. Bir sürü sonuç çıktı. Baktım bir kaçına, çoğu senin istediğin türden lakin öğretmenin bunu senin yazmadığını anlaması çok kolay olacaktır. Çünkü hepsi ileri ingilizce ile yazılmış. Bence arkadaşların dediği gibi kendin uğraşman daha faydalı. Kolay gelsin.

http://www.google.com.tr/search?hl=t...+holiday&meta=

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    KADER UTANSIN
    asagidakini sirketi ismini degistir uydur bir yer ver gitsin mubarek hocan yazdigin yeremi gidecek turkcesini istiyorsan at procevirinin icine tr cevirsin

Magic Life Bodrum Imperial is located on the seashore in Bagla Bay. It is 55 km from Bodrum Airport, and 20 km from downtown Bodrum. It takes approximately 1 hour from airport.

The directions for the hotel are as follows:

- Exit the airport, and turn to Bodrum on the main way.

- Arriving Bodrum (approximately 30 km from the airport), follow the main way to Turgutreis, i.e., do not leave the main way.

- After Ortakent and Yahsi, turn to left at the three way junction in Islamhaneler (approximately 10 km from the downtown Bodrum). At this junction there is a mosque on the left, and a sign that gives the direction for Magic Life Bodrum on the right. After this junction you will see signs for Magic Life at every junction.

- Follow this road approximately 10-15 minutes. Turn to left from the two way junction where you will see another Magic Life sign. You will see Magic Life Bodrum Imperial soon on your way. wellcome

8. Varsayılan
    gir en.wikipedia.org a.yaz istediğin terin adını.ara bul.sana hazır ing döküman çıkar.

Benzer Başlıklar
  1. tanıtım

deli tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 01.09.2005, 17:00
  2. Tanıtım Cd\si

Ayberg tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 15.01.2005, 09:49