bellek read olamadı
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan bellek read olamadı

slm arkadaslar
    ((forumda arama yaptım ama tam aradımı yine bulamadım walla))
    bu gün su uyarıyı almaya basladım 0x1001393c adrsindeki yönerge 0x0150b000 bellek adresine basvurdu bellek rad olamadı
    programı sonlandırmak için tamama
    programda hata ayıklama için iptale basın

ikisi de pc restart edio hiçbirine basmayınca bişi olmuo sadece uyarı ööle bklio herseyi normal olarak devam ediom bide uyarının baslıgında winlogon.exe uygulama hatası dio hep bu program yapıo system32/services ta cok basit bir iki değişiklik yapmıştım acaba o sebep olabilir mi sistem geri yüklemem sorunu cözermi siödiden saolun

evet geriyükleme sorununu çözecektir. birde son yüklediğin yazılımlardanda kaynaklanabilir.

tamam saol

Varsayılan Şimdi de Bellek Read Olamadı...

Arkadaşın Yazdığı Gibi bende de aynı sorun birebir mevcut sayılır.eski windowsuma yeni format attım. eskisinde devamlı suretle sistem ciddi bir hata nedeniyle kapatıldı diyip bir mavi ekran getirdiği için format attım ve yeniden kurdum.Bu seferde durup dururken direkt kednine reset atmaya başladı.ve 0x1001393c adrsindeki yönerge 0x0150b000 bellek adresine basvurdu bellek rad olamadı programı sonlandırmak için tamama basın,programda hata ayıklama için iptale basın diyor ama bunu dedikten sonra iki seçenekte de pcyi restart ediyor.Bu mavi ekran olayının başlaması ve de format atıp düzelttiğimi sanmama rağmen bu hatayı alıp pcnin kapanmaya başlaması ekran kartımı değiştirdiğimden benri meydan gelmekte aceba nedeni sürücülerim olabilirmi.Ekran kartım Ati Saphire Radeon X1550 256 mb AGP 8x...Bu hatayı oluşturabilecek olan nedenlerin ne olduğu konusunda arkadaşların yardımlarını beklerim ve de çözüm olabilecek cevaplar içinde şimdiden teşekkürler... Uyarı resmini de gönderiyorum.Saygılarımla
    En son Brex4 tarafından düzenlenmiştir: 10.10.2007 00:07

En son Brex4 tarafından düzenlenmiştir: 10.10.2007 00:13
    I LOVE MY PC....

Benzer Başlıklar

1. bellek written olamadı
    gulcin tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 12.02.2010, 19:02
  2. "Bellek read olamadı" mesajı
    magunes117 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 17.10.2008, 14:10
  3. bellek read olunamadı
    bombaci89 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 24.07.2007, 10:49
  4. Bellek written olamadı
    burtiburak tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 06.02.2007, 20:16
  5. Bellek read olamadı.. İMDAT !! YARDIM LÜTFEN.
    baron_br tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 04.10.2006, 23:10