Resimde Kırmızı göz giderme için yazılım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
21 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan Resimde Kırmızı göz giderme için yazılım
    Arkadaşlar sizden bir ricam olacak .Ben dijital fotoğrafmakinemle çekmiş olduğum resimlerin genelinde kırmızı göz sorunu yaşıyorum ve malesef çok köt bir görüntü oluyor.Ben Adobe photoshop 6 ile manuel olarak düzeltmeye çalışıyorum ama bu seferde çok keskin oluyor.Sizin bildiğiniz ve kırmızı göz giderici iyi bir yazılım varmı?Varsa ne olur yardımcı olun çok sağolun...

2. Varsayılan
    Photo Impression ve ACDSee FotoCanvas 3.0 yazılımlarında kırmızı göz giderici ikonlar görmüştüm ama hiç kullanmadım (ihtiyacım olmadı).
    Bu iki programdan birini kullanabilirsin. :wink:

microsoft office picture manager
    office 2003 ün içinden çıkıyor galiba

Arkadaşlaşım öncelikle çok sağol ama "Photo Impression" u bulamadım "Photo Impression"ı da yükledim ama olmadı Ayrıca "ishadami" sende çok sağol ama ben de office 2003 yok Başka yardım edebilecek bir olur sa çok sağolun şimdiden

Fotocanvas'ta bu özellik mevcut.Üstelik bu programda Kırmızı göz giderme'nin çok basit olduğunu söyleyebilirim.

Öncelikle Resmi büyütüyorsun."Kırmızı Göz Giderici" ikonuna tıklıyosun.Gözün kırmızı olan kısmını "Kırmızı Göz Giderme" çerçevesi içine alıyorsun.Yandaki sütundan göz rengini seçiyorsun.OK' liyosun.Evet artık o kötü görüntü ortadan kalkmış oluyor.

Fotocanvas'ı google'dan aratarak bulabilirsin.Ben www.download.com dan yada www.indirmax.com dan indirmiştim galiba.Tam link veremediğim için kusura bakma.Yalnız bu program 45 günlük bir Deneme sürümü.Kurduktan sonra istenen bilgileri doldurarak kayıt oluyorsun.Mail adresine "deneme sürümü şifresi " gelecek.
    Yalnız bunu hemen girme.Bir hafta kadar böyle kullanabilirsin.1 hafta sonra senden şifreyi isteyecektir.İşte o zaman mail adresine gelen şifreyi girerek 45 günlük kullanımı açılacak.Böylece programı 52 gün kullanmış olursun.

Kusura bakma böyle Trial bir program önermek istemezdim ama bildiğim ve daha önce kullandığım bir bu program var.Ama son dönemde çıkan bütün foto editörü programlarında bu özellik mevcuttur diye tahmn ediyorum.

Kolay gelsin.

Benzer Başlıklar
  1. cd çiziklerini giderme

sibera tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 16.12.2006, 09:43
  2. Div-X için yazılım önerileriniz

_Emc_ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 08.01.2006, 17:47
  3. bir resimde deniz dalgalanmasi yapmam lazim :(

ihbindibi tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda