webcamden kusursuz fotoğraf çekme programı
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan webcamden kusursuz fotoğraf çekme programı
    merhaba arkadaşlar

benim sorum şu: webcamden fotoğraf çeken bir program arıyorum yani webcam çalışırken print screen yaptığımızda ve daha sonra paintte yapıştıurdığımızda ve daha sonra jpg formatına çevirdiğimizde kağıdın beyaz kısımları da görünüyor ben webcamden adam gibi fotoğraf çekmek için kullanabilceğim bir program arıyorum ilgilenirseniz şimdiden saolun kolay gelsin .... programı indirebileciğim linki verirseniz sevinirim

şimdi aslıda ben hala olayı tam olarak anlayamadım fakat webcamın üzerinde falan düşme vardır otomatik resim çekmek için.bide print screen ile webcam dannasıl foto çekeceksin.hadi çektin direk ekranın resmi çıkar.sende kağıt beyaz çıkıyo diyosun.o zaman gif olarak kaydet resmini.beyazlar çıkmaz.ide webcam ınkendi cd sinin içindeki kurulum programı ile resim çekebilirsin.çoğunda oluyo bu herhalde.yani direk webcamdan çektiğin resim ile herhangi bir programlaçektiğin resimayni kalite de çıkar.webcam ne görürse onu alır.ha bide şu olur mesela resim karanlık çıkar.photo programları ile mesela rengi falanaçarsın.o da ayrı mesele..kolay gelsin..

bak webcamın driverını yükleyince capture diye bi sekme/yer olması lazım o resim çeker yani. windowsun kendi özelliği var ama hatırlayamıyorum

başlat-programlar-donatılar-tarayıcı ve kamera sihirbazı ile kameranızın kalitesi ile doğru orantılı olarak foto çekebilirsiniz kolay gelsin...

webcam surveyor diye bir program var. o programı kullanmanı tavsiye ediyorum. zoom özelliğide var

Benzer Başlıklar
  1. fotoğraf düzenleme programı

abdulkadir641 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 20.12.2006, 12:52
  2. Oyunda Fotoğraf Çekme

IcEmAN- tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 23.09.2006, 13:46
  3. Uydudan Fotoğraf Çekme..

Yquai_Sasa tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 10