Windows Orijinal Ürün Avantajı Doğrulama Aracı (KB892130) - Sayfa 3
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
27 sonuçtan 11 - 15 arası sonuçlar
  1. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: numenorian
    Windows Orijinal Ürün Avantajı Doğrulama Aracı (KB892130) bilgisayarına kurulmuşsa bunu program ekle'den(görülüyorsa) kaldır ayrıca klasör secenekleri - korunan sistem dosyalarını göster'i seçtikten sonra windows klasöründe $NtUninstallKBKB892130$ adında bir dosya görülecektir bu dosyayıda sil. restart ettikten sonra güncelleme yapmayı deneyin. özel'i secin güncelleme listesinden KB892130 adlı yamayı kaldır PC yine kurmasın.. arkadaşların yazdığı yama isimlerini microsoft'un sitesinde bulup tek tek indirebilirsin hatta bir CD'ye kayıt edip lazım oldukça-her format sonrası- tekrar tekrar yüklersin, arada bir güvenlik bültenine uğrayıp yeni yamaları indirirsin.. microsoft'un sitesinde yama ismi ile bulamazsan google'da yama ismini yazıpta bulabilirsin..
    zaten deep freeze kullanıyorum böle birşey olur düşüncesiyle emin olduktan sonra deepfreeze'yi açıp kuruyorum dediğin gibi aç kapa yüklenmemiş gibi oldu silme derdim olmadı anlayacağın numenorian arkadaş dediğin gibi özel tıklanınca KB892130 adlı yamayı kaldır diye bir yer yok zaten sitede ama sende Moderatör SurFeR dediği gibi güvenlik bültenine bak indir yamanı yap demişsin tek yol bu galiba ayrıca senin bir üstünde eburhan'ın dediği kodu bilen uygulayan var mı o işe yarıyor mu?
    eminim herkes bekliyor bende bekliyorum bu sorun da tek başıma değilim değil mi?

2. Varsayılan
    deep freeze.. kökten çözüm evet yamayı kaldır seceneği yok.. indireceği yamaların listesini verdiğinde karşısında bunu yükleme yada pasif yapan bir tik' vardır ordan disable ediliyor..

3. Varsayılan
    javascript:void(window.g_sDisableWGACheck='all')

Peki bu kodu duyan bilen var mı? Güncellemeleri yapmayı sağladığı söyleniyor? Nasıl uygulanıyor?

Holy_Knight Misafir
    Bu kadar uğraşacağına Orjinal kullanmanı tavsiye ederim.

5. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: Holy_Knight
    Bu kadar uğraşacağına Orjinal kullanmanı tavsiye ederim.
    Demişsin iyi güzelde diyelim orjinal gittim aldım bu saatten sonra işim yoksa gene format atacam silbaştan herşeyi tekrar yüklicem değer mi bu kadar uğraşmaya zaten bence bu microsoftun bir oyunu oldu biliyorsunuz windows wista yani longhorn geliyor. Bence elinde kalan XP leri satıp bitire bilmek için böyle bir şey yaptı windows wista çıkana kadar böyle idare edelim onu alırız haksızmıyım Holy_Knight ayrıca alın size Ağustos ayı xp yamaları listesi indirin güle güle kullanın Holy_Knight Millete laf değil çözüm üretin diğer ayların Xp yama listesini de buradan yayınlayacağım

AĞUSTOS AYI İÇİN
    Windows XP Service Pack 2 için Internet Explorer için Toplu Güvenlik Güncelleştirmesi (KB896727)
    Windows XP için Güvenlik Güncelleştirmesi (KB899588)
    Windows XP için Güvenlik Güncelleştirmesi (KB896423)
    Windows XP için Güvenlik Güncelleştirmesi (KB893756)
    Windows XP için Güvenlik Güncelleştirmesi (KB899591)
    Windows XP için Güvenlik Güncelleştirmesi (KB899587)

Yamalarını yapın ilk üçü kritik güncelleme dördüncü önemli güncelleme ve son ikikisi orta derecede değere sahip güncelleme hepsini yapmanız tavsiye edilir. Bunlarını nasıl indireceğim diyenler ilk birinci yazımda da belirttiğim linki tıklasınlar sözcük anahtarı yerine KB ile başlayan kodları tek tek tazıp git deyip ulaşa bilirler ve indire bilirler herkes bu dediğim yolla isteyen listelerden kendine uygun olanı indire bilir isteyen sp1 için olanı veya server 2003 olanını veya windows 2000 için olanını indirebilir
    diğer ayların Xp yama listesini de buradan yayınlayacağım

Bu başlığın sabitlenmesini öneriyorum ne diyorsunuz??? işinize yarar mı?

Benzer Başlıklar
  1. Windows Ürün Anahtarını ve Kayıt Bilgilerini Bulmak....

ArAnAnAdAm tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 24.05.2007, 10:54
  2. Windows doğrulama

bart1992 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 08.02.2007, 00:58
  3. Windows Ürün Doğrulama Aracı dikkat! casus çıktı.

ArAnAnAdAm tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 07.07.2006, 17:27
  4. windows xp ürün etkinleştirme

heycem tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 07.03.2006, 10:41
  5. Microsoft Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

bugman tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 07.04.2005, 12:48