Xp kullanıcı şifremi unuttum Nasıl buluruz!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Xp kullanıcı şifremi unuttum Nasıl buluruz!

Arkadaşlar
    xp iki kullanıcı adı yarattık Yetkisi fazla olan kullanıcı adında şifre vardı ve biz bu şifreyi unuttuk. Dolayısıyla Hiç bir dosyayı silemiyoruz.Her şeyi engelliyor. Kullanıcı şifresini nasıl bulabiliriz.

Saygılar

eger administrator kullanicisina sifre vermemisseniz bilgisayarinizi guvenli kipte acip istediginizi yapabilirisniz

eger dministrator kullanicisina sifre vermemisseniz bilgisayarinizi guvenli kipte acip istediginizi yapabilirisniz

Varsayılan Re: Xp kullanıcı şifremi unuttum Nasıl buluruz!

Alıntı Orijinalini Gönderen: leylaz
    Arkadaşlar
    xp iki kullanıcı adı yarattık Yetkisi fazla olan kullanıcı adında şifre vardı ve biz bu şifreyi unuttuk. Dolayısıyla Hiç bir dosyayı silemiyoruz.Her şeyi engelliyor. Kullanıcı şifresini nasıl bulabiliriz.

Saygılar
    dostum arkadaşının bilgisarını mı açmaya çalışıyorsun yada kardeşinin şifre koyduğu bilgisayarını mı bu kadar basit olmayın!

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İnTel Core2 6400// 7600 Gt//250Gb SATA2 //Asus P5B DLX //1024MB Twinmos 667 Mhz/Go Global 19 Wd/....

Varsayılan Re: Xp kullanıcı şifremi unuttum Nasıl buluruz!

Alıntı Orijinalini Gönderen: devilcerkez
    Alıntı Orijinalini Gönderen: leylaz
    Arkadaşlar

Saygılar
    dostum arkadaşının bilgisarını mı açmaya çalışıyorsun yada kardeşinin şifre koyduğu bilgisayarını mı bu kadar basit olmayın!
    Arkadaşım Bunun BAsitlikle bir Alaksı Oldugunu zannetmiyorum arkadaş ayrdım istemiş bizde gerekeni Yapalım Belkide gerçekten koydugu şifreyi unutmuştur bilemeyiz !!!!

sorunun cevabı ise arkadaşım bilgisayar açılırken F8 tusuna Bas bas çek ve önüne bir ekran gelecek ordan Güvenlik Kip Yazanı seçip Başlat Bilgisayarını daha sonra denetim masasından kullanıcı bilgileri daha sonra şifreni değiştirebilirsin

Kolay Gelsin

Benzer Başlıklar

1. msn şifremi unuttum
    coco19 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 18.04.2012, 23:05
  2. xp şifremi unuttum
    cengizhan_x1 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 29
    Son Mesaj: 23.12.2010, 08:43
  3. MSN Şifremi Unuttum!
    Webustad tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 40
    Son Mesaj: 14.11.2010, 01:19
  4. msn şifremi unuttum nasıl geri alabilirim
    yektanem tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 06.02.2007, 17:23
  5. 10.0.0.2 de k.adı ve şifremi unuttum!
    zebani888 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 20.03.2005, 17:24