PS,PS2 açma prog?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Başlık: PS,PS2 açma prog?

Varsayılan PS,PS2 açma prog?

arkadaşlar..
    playstation,playstation2 oyunlarını bilgisayarda açmak için program var mı?yazabilirmisiniz? Sağolun..tşk
    (yeni çıkan ve çıkacak konsolları açan prog varsa da paylaşırsanız sevinirim..)

Öyle bir prgram olduğunu zannetmiyorum. Çünkü bunu yapabilen bir program olsa kimse PS almazdı heralde. Yani en azından ben almazdım. Onun keyfi başka diyorsanız o ayrı tabi. Ama böylesi daha hesaplı olurdu.

Bunu ancak emülatör kullanarak yapabilirsin. Fakat bu emülatör yazılımları oldukça iyi durumda olan bilgisayar istemektedirler. Özellikle PS 2 oyunları için bilgisayarının konfigürasyonu çok iyi olmalıdır. En azından P4 2.0ghz ve 512 mb ram'in yoksa ps2 oyunlarından keyif alamayabilirsin.

Aşağıdaki adreslerden ps ve ps 2 için yapılmış emülatör yazılımları bulabilirsin.
    Playstation 1 emülatörleri : http://www.emulator-zone.com/doc.php/psx/
    Playstation 2 emülatörleri : http://www.emulator-zone.com/doc.php/ps2/

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: md44
    Öyle bir prgram olduğunu zannetmiyorum.
    Yanlış bilgilendirme yapmayınız. Emulator'ler vasıtasıyla konsol oyunları, sisteminiz yeterliyse pc'de rahatça çalıştırılabilir ve oynanabilir.

Playstation2 oyunlarını çalıştırmayı denemedim ama, zamanında PS1 oyunlarını "Pentium III 800 Mhz" pc'de rahatça oynamıştım.
    Alıntı Orijinalini Gönderen: md44
    Çünkü bunu yapabilen bir program olsa kimse PS almazdı heralde. Yani en azından ben almazdım.
    Konsol'ların en büyük özelliklerinden biriside taşınabilir olmalarıdır. Sadece televizyona ihtiyaç duyarlar. Sırf bu yüzden tercih edilebilir. Ayrıca Pc'nin yeri başka konsol'un verdiği zevk başkadır. :wink:

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İstanbuL.

Benzer Başlıklar

1. online tv prog...?
    _DaY_WaLkeR_ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 09.11.2006, 20:57
  2. Remix Prog. - IE
    aradhell tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2