Elimdeki resimleri nasıl video yaparım.?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar
    Haggar_10 Misafir
    Varsayılan Elimdeki resimleri nasıl video yaparım.?
    Elimdeki resimlerden bir video cd yaratmak istiyorum. Yani istediğim şu: Yarattığım video cd'yi vcd'ye takınca resimler otomatik olarak belli aralıklarla değişecek. Mesela Windowsun kendi slayt gösterişi gibi. Bunu cd'^ye nasıl aktarabilirim. Böyle bir program varmı? VCD formatında lazım.
    Teşekkürler..!

2. Varsayılan
    Forumda arama yapsaydınız birçok sonuç bulabilirdiniz ama ben yinede birkaç yazılım önereyim.

1-MS Photo Story (Ücretsiz)
    2-Picture2TV
    3-Proshow Gold
    4-Slide Show Pro
    5-Ulead CD & DVD PictureShow 3.0 Trial
    6-HT Photo DVD

Haggar_10 Misafir
    Slide gösterişi yapıyorum zaten ama vcd'ye aktarınca slide olarak başlamıyor.

4. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: Haggar_10
    Slide gösterişi yapıyorum zaten ama vcd'ye aktarınca slide olarak başlamıyor.
    Bu verdiğim programların hepsi işini görür, Slide gösterisi yapıyorum zaten derken neyle yapıyorsun Powerpoint olarak mı ? eğer öyleyse olmaz Mpeg dosyası olarak hazırlamalısın ve mesela Nero'dan VCD oluştur seçeneğiyle cd'ye yazmalısınız.

Ama bu programlar CD yazma işlemi de dahil pratik bir şekilde hazırlayabilir.

Haggar_10 Misafir
    Yorumların için teşekkürler. MS Photo Story işimi gördü.

Derginin geçen aylarda verdiği Fanta Morph adlı bi program vardı, o da resimleri videoya çeviriyodu. Haggar_10 işini halletmiş, ama belki başka birinin işine yarar. Tek bir resminizi hareketli bir animasyona dönüştürüp MSN Messenger'da arkadaşlarınıza yollayabiliyorsunuz.

7. Varsayılan mrb
    çok video hazırlıyorum..proshow gold kullanıyorum ama programın markasını kaldıramıyorum...bilginiz varmı.....slm

movıe moker den slayt haline getir istersen müzde atarsın sonra farklı kaydet de masaüstü sonrada orda cd atarsın bu kadar basit

Eskiden movie maker vardı...gençlik işte değişio...Ama program falan aramam kotamda yok indirmem diosan..gir tüm programlara movie maker da hala iş görür

Benzer Başlıklar
  1. Arkadaşlar elimdeki sistem sizce nasıl.

_skyline_ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 05.04.2005, 14:19
  2. elimdeki video kliplerin hepsini divx yapmak istiyorum

delicocuk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 11.10.2004, 14:13
  3. Yanıt: 5
    Son Mesaj: 25.06.2004, 15:00
  4. Resimleri Nasıl Video Haline Getirebilirim?

ruzgar495 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 07.02.2004, 03:44
  5. Video Birleştirme,Resimleri Video Haline Getirme

BurakDOGAN tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 29.01.2004, 01:53