Naomi = limewire ares bearshare için engelleme mi var
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Birol Tekirdağ-İstanbul

Varsayılan Naomi = limewire ares bearshare için engelleme mi var

imkansız ama limewire paylaşım programım açılmıyor... şaşılacak durum kurulumunu çalıştırıyorum oda aynı açılmıyor. 2 pc var ikisindede oldu.. birine daha yeni windows kurmuştum.. virüs filan normalde yok.. akrabama windows kurdum ondada limewire kurulmuyor hiç açılmıyor. tıklıyorum olmuyor...

Kesin bişi yapılmış yaa. ARES, BEARSHARE hiç biri açılmıyor. Paylaşımlara karşı savunma olabilir mi. Sizde böyle değilse ne yapmamı önerirsiniz....

teşekkürler...

başka bir setup dosyası ile deneyin birde java platformu yükleyin o yüzden olabilir.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Birol Tekirdağ-İstanbul

java kurulu netten kaç kez setup indirdim olmuyor... javada filan sorun yok... diğer pc imde sorunsuz çalışıyordu tüm paylaşım programlarım... ne oldu anlamadım.. acaba bir program mı engelliyor.. düşünüyorum değişik bişi yüklemedim son zamanlar... off of of ..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Birol Tekirdağ-İstanbul

Arkadaşlar sorunu buldum ... NAOMİ adlı Aile-güvenli internet programım var... Bu program süper ya.. Program aktifken poaylaşım programlarını bile engelliyor. Tuhaf yanı ilginç olan kurulumları bile çalışmıyor süper yani.. ve de komik bende noluyo bu paylaşım programlarına dedim... sonunda buldum sorunu..

Sizlere bu programıda tavsiye ederim.. bunun kadar görevini iyi yapan bir program görmedim... diğer programlar sapıtıp çoğu siteye girmeni engelliyor.. Bu programda paylaşımları engelleme hariç hiç bir hata görmedim... Bu da bir hata değil ki hatta süper tek sorun paylaşım yaparken progamı kapatmak gerekecek yada naomi nin ayarlarında p2pleri açın o zaman p2pleri engellemez.... program ücretsiz ve sürekli güncel deneyin ne demek istediğimi anlayın..

http://www.inndir.com/program.php?id=33881 tr dilinde

http://www.naomifilter.org/index.html

Smile

Alıntı Orijinalini Gönderen: felx Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar sorunu buldum ... NAOMİ adlı Aile-güvenli internet programım var... Bu program süper ya.. Program aktifken poaylaşım programlarını bile engelliyor. Tuhaf yanı ilginç olan kurulumları bile çalışmıyor süper yani.. ve de komik bende noluyo bu paylaşım programlarına dedim... sonunda buldum sorunu..

Sizlere bu programıda tavsiye ederim.. bunun kadar görevini iyi yapan bir program görmedim... diğer programlar sapıtıp çoğu siteye girmeni engelliyor.. Bu programda paylaşımları engelleme hariç hiç bir hata görmedim... Bu da bir hata değil ki hatta süper tek sorun paylaşım yaparken progamı kapatmak gerekecek yada naomi nin ayarlarında p2pleri açın o zaman p2pleri engellemez.... program ücretsiz ve sürekli güncel deneyin ne demek istediğimi anlayın..

http://www.inndir.com/program.php?id=33881 tr dilinde

http://www.naomifilter.org/index.html
    ya coook tesekkurler neredeyse aylardir limewire la bogusuyorum cildirma asamasindaydim sonunda hallettim cooookkkkk sagollll

Benzer Başlıklar

1. Ares için port açmak gerekiyormu?
    XxXapproachateXxX tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 08.06.2010, 11:22
  2. Limewire ve Ares Sorunu
    tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 02.07.2007, 20:04
  3. Naomi filtreleme programı kullanan var mı?
    padiSah08 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 13.01.2007, 13:42
  4. ares mi limewire mı?
    gerald tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 26
    Son Mesaj: 25.08.2006, 16:46
  5. Bearshare,Ares gibi programlar önerir misiniz?
    Night tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 27.11.2005, 11:00