PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan fotoğraflara nasıl müzik ekleyip slayt yaparım

selamlar,arkadaşlar bugün bir arkadaşım kendi fotoğraflarını slayt yaptırmış ve beraberinde müzik eklemiş nasıl yapılır bu işlem yardım ama öğretici bir arkadaş bana bu erko09@hotmail.com adresinden ulaşsın yardımınız icin tşkler.

yapman gerknleri anlatyorum şimdi öncelikle power point diyelimki 3 shnen var.ve koyduğun müziğin ilk sahne tılayıpğ başlatacağın ve slayt biitiğinde otomatik olrak müzik sona ercek. şimdi yapma gerken solda sebnin diyelimki sıraladığın slaytlar var.şimdi önce birinci slyt seç.sonra ekle-film ve seler gel. örn:ben dosytadan al gel. bir mp3 müzik koy.sonra slayt üzerinde bir hoparlör simegesini belirecek.bu simgeye tıkla.sağ tarfta başlat açılan kutusunda !tıklatıncayı seç sonra bir alltta koyduğun müziğe göreceksiniz.. ona sağ tıkla. efekt seçeneklerine gel. efekt sekmesinde yürütmeye başlat başlığı altından 'baştan itibaren'seçsonr bir allttan yürümeyi duddur orada 3.seçenekte kaç tane slayt varsa orada belirt.sonra zamnalama ekmesine geç oradan da yinele den slayt sonuna kadar seç bu kadar.
    şimdianalamadığın yerin sana resimini veriyorum oklarla gösterdim o nlamadığın başlat açılır kutusunu üstte birinci okla gösterdim. sonra alttaki ikinci okta o dediğim efekt ve zamn lama ayarları varya onları yapıyorsun ..ha bir de unutmadan bunlaruı yapmadan önce hoparlör simgsesine sağ tılak özel animasyonlar demen lazım

--------------------------------------------------------------------------------

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İstanbul Gidiyorum Ardıma Bakmadan

eger cd ye yazip tv de izlemek istersen memories tv prog ile yapabilirisin turkce ozelligi olan prog.dir yok ben pc izleyecegim sadece slayt olsun yeterli diyorsan power point ile de yapilir yada baska slayt prog.

Benzer Başlıklar

1. Site girişine slayt gösteri nasıl yapılır?
    pcdunyasi tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.01.2007, 18:21
  2. Slayt Şeklinde Nasıl Yazı yazabilirm!!!!!!
    ufuli123 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 02.08.2006, 13:10
  3. pdf nasıl yaparım
    destina0104 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 24.09.2004, 19:53
  4. Fotoğraflara Çerçeve ve Efekt Eklemek ?
    ChatLacK tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 12.07.2004, 19:45
  5. dvd yi vcd nasıl yaparım
    ozantuna77 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 27.11.2003, 14:27