pdf'deki resimleri alma (pdf to jpg)
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
    Varsayılan pdf'deki resimleri alma (pdf to jpg)
    Pdf dosyasındaki resimleri nasıl alabilirim ve jpg olarak kaydedebilirim? )

("Pdf to jpg" bu konu için uygun bir ifade olmaz sanırım, o komple pdf'yi (yazılar dahil) jpg yapmak için kullanılsa gerek.)

Bilim'e meraklı arkadaşlar için güzel bir arşiv: Buraya göz atabilirsiniz

photoshop kullanıyorsan direk aç pdf dosyasını.Zaten ne yapman gerektiğini hemen anlarsın.

samterk bir şey söyleyeceğim.iyi veya kötü foruma hem sorunları hemde sorularını gönderiyorsun.fakat benim anlamadığım soruyu sormuşsun sonra cevabı kendin vermişsin,o zaman niye sordun. bilmiyorum google diye bir arama motoru var.oraya senin dediğin gibi pdf to jpg yazıp aratsan zaten sana sürüsüne program bulacaktır.bunu yapamayacak kadar acizmisiniz.bari soru sormuşken mantıklı bir şey olsun.birde bilime merakı olanlar demişsin siteyi açınca hata veriyor.bumu bilime meraklılar için bilgi sayfası.yani işin kısacası bir soru sorarken kaydedeğer bir soru sorun.olmazsa bulamazsanız biz size her türlü yardım ederiz.
    kolay gelsin. :wink:

Tam olarak anlayamadın sen anlaşılan; benim sorunum iki kapıya çıkıyor, onu anlatmak istedim. Şöyle örnek veriyim, diyelim ki elimizde bir pdf dosyası var; açınca içinde "kuş resmi" var ve altında "bu bir kuştur" yazıyor.

"Pdf to jpg" ifadesi hem resmi hem de altındaki yazıyı jpg'ye çevirmeyi ifade eder. Ama ben bunu değil, sadece kuş resmini çıkarıp almak istiyorum. Şimdi daha net anlaşıldığımı umuyorum.

Linkin sonundaki "url" yazısını silersen sorun düzelecektir.

Benzer Başlıklar
  1. TV Anteninden Ek Alma

JaMaL tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 31.08.2006, 15:08
  2. statik ip alma

TheRaskol tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 21.08.2006, 19:37
  3. HD Satın alma

maceralar tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1