explorer açılış sayfası değişmiyor ne yapmalıyım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
33 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan explorer açılış sayfası değişmiyor ne yapmalıyım
    arkadaşlar internet explorerda giriş sayfasını değiştiremiyorum kutucuğu seçemiyorum içine hiçbişey yazılmıyor başka bir adrese sabitlenmiş nasıl düzeltirim şimdiden sağolun.

Internet başlangıç sayfasını değiştiremiyorsanız (yani ayarlarda silikse ve aktif halde görünmüyorsa )

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\
    Internet Explorer\Control Panel anahtarını açın. Sağ tarafta bulunan HomePage REG_DWORD 0X00000001(1) değerin-
    deki parantez içindeki (1) değerini (0) olarak değiştirin

BAŞLAT-ÇALIŞTIR'a regedit yazacaksın-çıkan penceredeki sol kısımda bu yazılanları bulup elle düzelteceksin.
    Kolay gelsin...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir
    şayet bir programın bunu yapması söz konusu ise, bu her başlangıçtan sonra aynı olacağı için, hijack this gibi bir program edinip kontrol etmeniz yerinde olacaktır..

google'dan bulabilirsiniz ; hijack this..

arkadaşlar ikinizde sağolun teşekkür ederim

umarım sorun çözülmüştür..

http://castlecops.com/zx/Merijn/hijackthis.zip

Yukarıdaki programı yükle ve mümkünse hijack logunu buraya gönder...

Birde bu programı dene.

www.superantispyware.com

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ZONGULDAK
    ad-aware ile tarattır sonra Araçlar/İnternet Seçenekleri/giriş sayfası başka bir adres yazsa da artık aktif olacak ve silmenize ya da bir adres girebilmenize olanak tanıyacaktır..
    Kolay Gelsin..

Daha önce formda bir çok kez başlık açıldı ve Defalarca gösterilmişti :roll:

www . blablabla com/net/org neyse işte

sitesi ana sayfam olmus durumda ve bende bunu degiştiremiyorum ne yapabilirim diyorsanız

http://www.computerperformance.co.uk...Practice29.htm
    Yapmanız gereken tek şey http://www.computerperformance.co.uk...UnLockFree.reg linkine tıklayarak, inen HomePageUnLockFree.reg dosyasına çift tıklamak. Pasif olarak görünen giriş sayfası tekrar etkinleşecektir.
    kolay gelsin.

sırf sana teşekkur etmek ıcın uye oldum....allah razı olsun herkez atmış tutmuş bişiler az kalsın bana format attırıcaklardı pc'ye...tekrar teşekkür ederim...

10. Wink tessekkürlerr
    evet herkese sonsuz teşekkür ediyorum valla büyük bir illetten kurtuldum giriş sayfamı açamıyordm onlarca site bir anda önüme diziliyordu aman ne illet bişey di ama sizlerin sayesinde kurtuldum çoook sağolun ya valla süper oldum pc yi açmaya korkuyordm desem yeridir vallah

Benzer Başlıklar
  1. explorer açılış sayfası

komiks tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 15.10.2006, 10:03
  2. internet explorer acılış sayfası değismiyor?

ugurcetinel57 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 25.05.2006, 22:37
  3. giriş sayfası değişmiyor....

ey tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 03.05.2004, 12:00