windows güvenli modda açılmıyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan windows güvenli modda açılmıyor

arkadaşlar pc me spysheriff malware bulaştı. temizlemek için gerekli her türlü aracı bulup indirdim. bunları güvenli modda çalıştırmam gerekiyor fakat windows güvenli modda açmaya çalışırken reset atıyor. ağ desteğiyle ve komut sistemiyle güvenli mod seçeneklerini de denedim ama aynı şey oluyor. güvenli modda açılmamasının spysheriff le bi alakası yok önceden de açılmıyordu. yardımlarınızı bekliyorum.

ufak bir hatırlatma: spysherif sayesinde normal modda klasör bile açamıyorum, explorer hata veriyor. bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Varsayılan cevap

pc ne virüs bulaştıysa virüs kendini sildirmemek için elinden geleni ardına komaz.virüs güvenli modda açmayı büyük ihtimalle iptal etmiş yani sistem dosyalarıyla oynamış.hdd ni başka bi pc ye paralel olarak bağlayıp gerekli dosyalarını al ve yeniden xp yükle sorunun hallolur büyük ihtimalle
    kolay gelsin

Varsayılan Re: windows güvenli modda açılmıyor

Alıntı Orijinalini Gönderen: Lycaon
    arkadaşlar pc me spysheriff malware bulaştı. temizlemek için gerekli her türlü aracı bulup indirdim. bunları güvenli modda çalıştırmam gerekiyor fakat windows güvenli modda açmaya çalışırken reset atıyor. ağ desteğiyle ve komut sistemiyle güvenli mod seçeneklerini de denedim ama aynı şey oluyor. güvenli modda açılmamasının spysheriff le bi alakası yok önceden de açılmıyordu. yardımlarınızı bekliyorum.

ufak bir hatırlatma: spysherif sayesinde normal modda klasör bile açamıyorum, explorer hata veriyor. bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim.
    normal bir rşekilde format atabiliyorsan(imkan varsa) formatlamayı dene....

kolay gelsin........

Benzer Başlıklar

1. bilgisayarı güvenli modda başlatma
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 13.02.2007, 21:27
  2. guvenlı modda acılmıyor
    barey77 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 04.10.2006, 11:43
  3. internete güvenli modda girebiliyorum
    sleazy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.06.2005, 12:27
  4. pc'yi nasıl güvenli modda nasıl başlatabilirim ?
    chrispo tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.05.2005, 16:56
  5. Güvenli modda yönetici hesabı
    edie tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 21.04.2004, 16:46