bilgisayar kurdu nasıl olunur?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    sandalyeden

Varsayılan bilgisayar kurdu nasıl olunur?

selam arkadaşlar ben bilgisayar mühendisliği okuyorum ama dürüst olmak gerekirse sizin burda konuştuğunuz çoğu konu hakkında hiçbir fikrim yok ben bu bilgisayarın herşeyini öğrenmek istiyorum sizce bu işe nerden ve nasıl başlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

sana benim bilgisayarı satayım 2 hafta bilgiyarı kullan sorunlarını çözerken bakmışsın ki bi bilg tamircisinden daha fazla şey biliyosun

bi işletim sistemi sapıtır bi gün cd rom açılmaz bi gün ram hatası verir herşey mümkün yani stajı bende yap

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    sandalyeden

saolasın yani çok aydınlattın beni ışıl ışıl oldum sayende

günümüz bilgisayar kurtları msn çalmayı kurtluk sayar msn çalmaksa istediğin işin kolay ama değil ben bilgisayarı doğru düzgün ögrenmek istiyorum diyosan zamanla olur. sabret biraz ve ögrenmeye açık ol araştır bol bol web sitesi nedir nasıl yapılır? anakart nedir? onbord nedir? ekran kartı nedir? işlemci nedir nerde bulunur? ram nedir? sök pcni bozuncaya kadar uğraş bozuncada kendin yapmaya çalış bilg tamircisine götürme.. olayların üstüne git. boza boza yapmasını ögren

Öncelikle konuyu yazılıma açmışsın burada yazılım hakkında mı konuşacağız ?
    -----
    Bilgisayarı öğrenmek için PCnet alıp okumaya başla anlamadığın cümleleri/kelimeleri internette araştırıp Derginin üzerine not et. Daha sonra belli bir zaman sonra dergiler birikince baştan bir kaç kez daha oku not ettiklerini tekrar tekrar oku bu sayede tekrar ederek bir çok şeyi öğrenebilirsin :wink:

NOT: İnsan duyduğu şeyin %20'sini, hem görüp hem duyduğu şeyin %50'sini, hem duyup hem gördüğü hemde tekrar ettiği şeyin ise %70'ini hatırlarmış :wink:

Kolay Gelsin :arrow:

Benzer Başlıklar

1. K.O.'ya nasıl üye olunur
    crazyboy_266 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.11.2005, 23:28
  2. revconnecte hublara nasıl üye olunur
    redblooded tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 30.08.2005, 02:19
  3. Nasıl server olunur?
    Malibuu tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda