vektörel grafikler
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan vektörel grafikler
    çalışma hayatına yönelik afişler hazırlamakla görevlendirildim. tasarımlarda corel kullanmayı düşünüyorum ve bulabildiğim her vektör grafiğine ihtiyacım var. ücretsiz vektörel grafik veren siteler aradım ama pek bişey bulamadım. sizden yardım istiyorum, belki daha iyi siteler vardır bildiğiniz. teşekkür ederim.

2. Varsayılan
    zor sordum galiba neyse kolay gelsin herkese

Corel konusunda elimden gelen yardımı yaparım, ben de Corel kullanıyorum. Ama hazır çizimi nerden bulursun bilemem. Sen tam olarak ne çizmek istiyorsan onu söyle, belki daha kolay olur birşey bulmak.

4. Varsayılan
    aslında sadece bir şey değil çizmek istediğim. konu iş sağlığı ve güvenliği. bu konuda afişler hazırlamak istiyorum. örnek afişler şu linkte var:

http://isggm.calisma.gov.tr/docs/yayinlar/yayinlar.asp

burdaki İş Sağlığı ve Güvenliği Konulu Afişler e benzer afişler hazırlamak istiyorum. mesela bi merdiven resminin üzerinde eklemeler yaparak yüksekten düşme ile ilgili bir afiş oluşturabilirim. konu biraz geniş ve spesifik. zaten o yüzden her türlüsüne ihtiyacım var demiştim vektörel grafiklerin. mesela bazı yabancı sitelerde vektörel formatta hazırlanmış benzer dökümanlar (afiş, broşür) oluyormuş öğrendiğime göre. bunların üzerinde oynamalar yaparak kendime uydurmak amacım. dediğim gibi konu biraz özel, bulunması zor olabilir.

ama cevabınıza çok teşekkür ederim. çizimlere başlayıpta corelle sorun yaşadığımda da danışmayı isterim.

kolay gelsin

Rica ederim. Ben profesyonel değilim henüz ama iyi-kötü bişeyler çiziyorum. Mutlaka bu forumda çok daha tecrübeli kişiler de size yardımcı olacaktır.

http://sameteriskin.googlepages.com/ adresinde çizimlerimin bir kısmı var, bunların çoğunu Corel'le yaptım. Ancak bu verdiğiniz örneklerdeki çizimlere benzer çalışmalarda Photoshop'tan destek alınması daha iyi olacaktır. Birşey sormak isterseniz elimden gelen yardımı yaparım. Veya ufak tefek çizimlerle de destek verebilirim size.

Benzer Başlıklar
  1. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 23.06.2006, 21:44
  2. Google grafikler ve adsense

afatihirkli tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 26.04.2006, 08:23
  3. Web Sitemde Grafikler gözükmüyoo..

hakanmrc tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 11.04.2006, 14:30