office 2007 türkçe yama
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan office 2007 türkçe yama
    office 2007'nin türkçe yamasını bi siteden buldum ama dosyanın nereye atılacağını bilmiyorum bilen varsa cevap yazarsa sevinirim

2. Varsayılan
    lütfen

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ZONGULDAK
    Bildiğim kadarıyla Winddows ve Office paketleri , dil yaması ile istenilen dile dönüşemiyor..Belki 2007'de durum değişmiş olabilir..

http://www.inndir.com/program.php?id=38827 BU LİNKTE 60 GÜNLÜK DENEME SÜRÜMÜ VARMIŞ .,DENE BENCE
    suatyılmaz

60 günlük deneme bence hikaye en fazla bir hafta doğru dürüst kullanıyosun sona kendi kendine kilitleniyo bi işlem yapamıyosun.
    c|z

sesil Misafir
    türkçe yama indirebileceğimiz bir site varmı acaba?

microsoft kendi sitesinde yayınlamadan güvenmeyin.cıksa türkcesi koyar microsoft heralde..
    1 İhtimal Daha Var

türkçe full var varken türkçe full yükleyin ben kullanıyorum yamayla bu işler olmaz office ayrıntısı büyük olan bir program..

nerden bulucaz

Aliefeli Misafir
    Alıntı Orijinalini Gönderen: ismailalgun Mesajı Görüntüle
    office 2007'nin türkçe yamasını bi siteden buldum ama dosyanın nereye atılacağını bilmiyorum bilen varsa cevap yazarsa sevinirim
    Arkadaşım merhaba,
    Yamalar genelde randımanlı olmuyor, öncelikle bunu belirtmek isterim. Eğer indirme imkanın varsa programın Türkçe versiyonu da var. Gelelim sorununa:
    İndirdiğin yamanın uzantısı *.exe ise program kurar gibi kuruyorsun ve işlem tamam; eğer değilse elindeki dosyanın uzantısını "Başlat -> ara -> *.uzantı adı" şeklinde yaz arattır ve office 2007 içinde böyle bir uzantıya sahip dosyaların içinde bulunduğu klasöre yapıştır. Programı ben kurmadım; inceliklerini bilmiyorum ama program özelliklerinde dil seçeneği de var olmalı oradan dili Türkçe olarak seçebilirsin.
    Kolay gelsin.

Benzer Başlıklar
  1. office 2007 Türkçe olmuyo

Pwr-Clp tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.04.2007, 09:21
  2. fifa 2007 yama

delgado63 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 14.02.2007, 09:10
  3. FiFA 2007 TüRKCE YAMA

LuckyLaki tarafından Oyunlar forumunda