regedit den virüs silme?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan regedit den virüs silme?

arkadaşlar forumun birinde şun yazıyı okudum.

Bu yönetemi deneyin başlat/çalıştır /regedit softvare kısmında yüklediginiz prg veya virüsü silin direk siliniyor

yani kayıt defderindeki virüsü elle siliyomuş. bunu bana biri anlata bilirmi.ordaki virüsü nasıl görebiliriz

2. Varsayılan

Bu çok tehlikeli birşey yanlış dosyaları silerseniz sisteminiz çökebilir bile. Lütfen bu temizleme işlemleri için AntiVirus ve Anti-Spyware yazılımlarından şaşmayalım.

Kolay gelsin.

[quote="WayneJunction"]Bu çok tehlikeli birşey yanlış dosyaları silerseniz sisteminiz çökebilir bile. Lütfen bu temizleme işlemleri için AntiVirus ve Anti-Spyware yazılımlarından şaşmayalım.

dostom sağol ben zaten kasper kullanıyorum sadece merak ettim.bana nası olduğunu biliyorsan anlata bilirmisin.teşekkürler.

4. Varsayılan

shark, şimdi o virüsünden virüsüne değişir. Bazı kapsamlı olmayan basit virüsler vardır bunların kaldırmı elle de olabilir. Antvirüs firmaları antivirüsünüz yoksa şu yordamlarla kaldırabilirsiniz der. O yüzden hangi virüs olduğunu bilmemiz lazımki ona göre registry'den kaldıralım. Yani öyle her virüste registryden kaldırılmaz.

Bu kadar biliyorum

Benzer Başlıklar

1. Regedit otomatik URL listesini silme
    microsonic tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 04.05.2010, 16:28
  2. Spyware Doctor virüs silme
    MATPROF tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.04.2006, 12:29
  3. ms-dostan virüs silme
    gul1 tarafından Yazılım forumunda