video yu vcd formatına cevirme
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan video yu vcd formatına cevirme

arkadaslar ben movie makerda bi video hazırladım ama bunu cde yazıp vcd ye koydugumda calışmıyor bunun için bu videoyu vcd formatına cevirmem lazım size ne yapmayalıyıp yada program varmı bu konu ile ilgili varsada bi link koyarsanız sevinirim
    saygılarımla...

nero nero nero nero sana hemen yardımcı olur bul yukle yaz cıkar bu kadar

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Merhaba

Nero'da aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

iyi günler..

arkadaşım ben dün sabaha dek onla uğraştım laptopda daha bu zamana kadar 2 dvd ve 1 cd kopyalayabildim büyük başarı olsa gerek size gerekli olan benim anladığım program anlaşılır ve pratik dün buldum ben sakıncası yoksa o sitenin linkini vereyim tüm formatlara çevirilebiliyor nerodan ben bişi anlamadım gittim ha sizde bana movie makerdan nasıl video yaptığınızı anlatın çünkü hata veriyor sürekli.
    http://shiftdelete.net/site/content/view/1305/1/ burda izlersen anlatıyor ben videoları vcd yaptım mp3 yaptım güzel pratik kolay gelsin.

Smile

Alıntı Orijinalini Gönderen: odaben Mesajı Görüntüle
    arkadaşım ben dün sabaha dek onla uğraştım laptopda daha bu zamana kadar 2 dvd ve 1 cd kopyalayabildim büyük başarı olsa gerek size gerekli olan benim anladığım program anlaşılır ve pratik dün buldum ben sakıncası yoksa o sitenin linkini vereyim tüm formatlara çevirilebiliyor nerodan ben bişi anlamadım gittim ha sizde bana movie makerdan nasıl video yaptığınızı anlatın çünkü hata veriyor sürekli.
    http://shiftdelete.net/site/content/view/1305/1/ burda izlersen anlatıyor ben videoları vcd yaptım mp3 yaptım güzel pratik kolay gelsin.
    mrb arkadaşım bu programı bende indirmek istiyorum ama indiremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz siteye girdiğimde resimli animsyon anlatım var ona tıklıyorum ve nasıl yükleneceğine bakıyorum ve aynısını bende yaptıgımda olmuyor lütfen yardımcı olurmusun bana yardımcı olursan çok sevineceğim şimdiden teşekurler

Benzer Başlıklar

1. VCD Formatına çevirme?Hangi Yazılımla ???
    Alpi_Turk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 21.03.2006, 00:31
  2. normal ses dosyasını adx formatına çevirme
    ismail157 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.01.2006, 22:36
  3. jpeg ve jpg formatlarını gif formatına çevirme
    Night tarafından Donanım forumunda
    Son Mesaj: 13.12.2005, 17:22
  4. ses dosyalarını midi formatına çevirme??
    yasinn tarafından Yazılım forumunda
    Son Mesaj: 30.08.2005, 20:21
  5. *.ram uzantılı dosyaları mpeg formatına çevirme
    Tunca tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.03.2005, 21:26