Veri kurtarma
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
16 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Başlık: Veri kurtarma

Varsayılan Veri kurtarma

Bilgisayarım iki partition dan oluşuyor. C ve D sürücüsü. C sürücüsünü formatlamıştım winws xp sp2 kurdum. Bilgisayarımı açtım. D sürücüsüne bir baktım D sürücüsünde hiçbir verim yok. Nasıl oldu bilmiyorum ama D sürücüsü de formatlanmış.
    Şimdi şu konuda yardım istiyorum. Bazı programlar var nette veri kurtarma ile ilgili. Sizlerin bildiği en iyi veri kurtarma programı hangisi?
    Ben bu verilerimi nasıl kurtarabilirim.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü bütün tasarımlarım bu sürücüde idi.
    Muharrem K.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: keanu Mesajı Görüntüle
    Bilgisayarım iki partition dan oluşuyor. C ve D sürücüsü. C sürücüsünü formatlamıştım winws xp sp2 kurdum. Bilgisayarımı açtım. D sürücüsüne bir baktım D sürücüsünde hiçbir verim yok. Nasıl oldu bilmiyorum ama D sürücüsü de formatlanmış.
    Şimdi şu konuda yardım istiyorum. Bazı programlar var nette veri kurtarma ile ilgili. Sizlerin bildiği en iyi veri kurtarma programı hangisi?
    Ben bu verilerimi nasıl kurtarabilirim.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü bütün tasarımlarım bu sürücüde idi.
    Merhaba

PC Inspactor File Recovery
    isimli programı deneyebilirsiniz.

iyi günler..

Format atinca bile silinenleri getirecek cok iyi bir program var adi O&O DiskRecovery. Bununa ugrasmadan önce undelete plus 2.6 yi indir. Bu sürümü kurulum gerektirmiyor. (2.6) Sonra tarat. Ingilizce anlamazsan 2.7 yi (son sürüm) kurabilirsin. Olmazsa DiskRecoveery i kullan. Ben ikisini de kullaniyorum.

Tanıtım:
    Tam profesyonel bir dosya kurtarma programı.. O&O grubunun labaratuvarlarında geliştirilmiş piyasadaki en iyi dosya kurtarma araçlarından biri.
    O&O DiskRecovery V4.1 ile diğer kurtarma programlarınıza gerek kalmıyor. Silinen veya kaybolan dosyalarınızı artık bu program ile çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Sistem formatlandıysa bile kurtarabilme yeteneği olan bu program ile artık dosyalarınız kayboldu diye üzülmeye son.

350nin üzerinde dosya formatındaki programları bulabilir. Word dökümanlarınız, Excel çalışmalarınız, resimleriniz, videolarınız, müzikleriniz ve daha bir çok formattaki dosyanızı kurtarabilir ve sisteme geri yükleyebilirsiniz.
    Babam iki tür insan bulunduğunu söylerdi. İşi yapanlar ve yapılan işten kendine kredi çıkartanlar. O, benden birinci grupta yer almam için çalışmamı istedi. Zira bu grupta diğerinden daha az rekabet vardı. Indra Gandhi

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İZMİR

TEST DISK yazılımını kullanarak (Ücretsiz ve ufak bir program) silinmiş olan D partisyonunu geri getirebilirsiniz.O bölümün üstüne format veya birşey yazdırmadığınız sürece MBR'den bozulan partisyonu onarır ve büyük ihtimalle dosyaları geri kurtarır şunu belirteyim veri kurtarma yazılımı değildir ama sadece hasar gören partisyonu onarır ve üstünde bulunan o anki tüm veriler zaten HDD o bölümde var olan dosyalar.MBR'den onarılınca verileriniz olduğu yerde sizi bekliyor olacaktır.Bu konuda birçok yazılım vardır.O&O Disk Recoery,Recover My Files,Get Data Back gibi faydalı yazılımları kullanabilirsiniz bu işlem için.Ama ilkönce var olan D sürücünüzü test diski kullanarak geri getirmeyi denemelisiniz.Azıcık ingilizceniz varsa ve tteknik terimleri biliyorsanız bu programda hiç zorlanmadan partisyonu onarabilirsiniz...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

partisyonu kurtarmak için Acronis Recovery Expert adlı programı da kullanabilirsiniz ama sanırım shareware versiyonu pek işe yaramıyor.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 20
    Son Mesaj: 01.03.2010, 15:13
  2. veri kurtarma
    meliksahilseven tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.06.2006, 23:44
  3. veri kurtarma
    rocky6161 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.06.2006, 10:34
  4. veri kurtarma