yeterli boş alan yok hatası
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan yeterli boş alan yok hatası
    meraba arkadaşlar,
    Geçen gün iki pc arasında cross kabloyla bağlantı yaptım.İki pc arasında 2-3 gb lık dosyaları almada bi problem olmazken 10 gb lık bi yedeği diğer pc e atarken c: de 20 gb lık yer olmasına rağmen dosya klasör kopyalama hatası yeterli boş alan yok diyor.Niye böyle bi msj veriyor,harici disk almadan verilerimi diğer pc e nası atabilirim.

madem 10Gb'lık dosyayı kopyalerken hata veriyor siz de parça parça kopyalamayı deneyin ama dosyaları karıştırmamak şartıyla.Ayrıca 20Gb'lık boş yer olduğundan emin olmalısınız.
    kolay gelsin...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz
    Varsayılan mrb
    kopyaladığın yerde boş alan olabilir ama kopyaladığın bilgisayarda hok galiba çünki verileri kop yalarken geçici 1 klasöre kopyalıyo büyük ihtimal ondan parçalayıp deneyin olacaktır büyük ihtimalle saygılar...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    Merhaba

Biraz uzun olabilir ama Winrar kullanarak verileri ciltlere ayırıp sıkıştırın. Daha sonra da parça parça transfer edin. Bu da bir yöntem.

iyi günler..

aslında parçalayarak gönderebilsem olacak heralde ama bu 10gb bi imaj dosyası olduğu için ne yazıkki bölemiyorum.Ayrıca aktarmaya çalıştığım pc de c:de nereye kopyalamaya çalıştıysam kabul etrmedi.Desktopa atmaya çalıştım,direk c' e atmaya çalıştım hiç biyere kabul etmedi.Disk birleştirme yaptım raporda da zaten 25 gb boş yer olduunu sölüyo sonra tekrar atmaya çalıştım yine olmadı.Ne yapmam lazım bu imaj dosyasını aktarabilmek için

Benzer Başlıklar
  1. 2 alan adı ve 1 alan (çözüldü)

yagi tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 03.11.2007, 10:14
  2. yeterli donanim?

orhundalgic tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 20.11.2006, 20:35
  3. PSU yeterli mi?

thriller tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2