internet explorer geçmişi sil(tek tek)
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan internet explorer geçmişi sil(tek tek)

Merhaba.İnternet explorer de daha önce girdiğimiz sitelerin adresinin adres çubuğunda görünmesini nasıl engelleriz. internet seçeneklerinden sildiğimde daha önce girdiğim tüm sitelerin adresleri siliniyor.Böyle olmadan yapamazmıyız.Ayrıca internet seçeneklerindeki temporarily internet files ile geçmiş bölümü arasındane fark var.

CCleaner programı ile bilgisayarınızın tüm geçmişini silebilirsiniz.
    DaY_WaLkeR

Maksat hepsini silmek değil de, aradan istediklerinizi silmek ise; Advanced Uninstaller isimli program bu işlevi de yapıyor.
    İçinizde Yeni Şeyler Öğrenme İsteği Kalmadıysa, Yaşlandınız Demektir...

tune-up utılıties programı ilede bunu yapmak mümkün.

kolay gelsin...
    coreİ7 980x-color master v8-asus r3e-corsaır domınator gt 3x4gb 2000mhz-asus gtx580 MATRIX-120gb ocz revodrıve-60gb ocz vertex2 ssd-2tb wd-2x1tb wd sata3-1tb wd cb-color master hafx-2x sync kazemaster-enermax1050 watt-27" vx2739wm-asus ms238h lcd - logıtech z5500 5.1-creative x-fi tıtanıum hd- logitech dinivo edge-logıtech g19-cyborg rat9-rat7

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    Türkiye/Trabzon/Yomra

Wink

Eğer Sadece Internet Explorer 6 (!) Geçmişini Sileceksen İnternet Explorer i aç sonra araçlar İnternet Seçenekleri (ya da özellikler Ben 7 Kulandığım İçin Tam Hatırlayamadım) Geçmişi sil Bas Silsin.İnternet Explorer 7 ise Direk Alt a bas menü çubuğu gelir. araçlar>geçmişi sil de silinir.Google nasıl silinecek die sorarsan araç çubuğu varsa arama yerine önceden aradığın birşeyi yaz ve clear history (geçmişi sil) e tıkla

Kolay Gelsin....

Editaha Sonradan Farkettim.Tek Tek Sileceksen O zaman Geçmişe tıklayacaksın oradan istediklerini silebilirsin.

İnt. Explorer 7 ise sekmenin yanındaki sık kullanılanlara basıp bi yan ekran açılacak oradan geçmişi açıp silebilirsin
    En son HACKER882 tarafından düzenlenmiştir: 17.06.2007 08:52 Sebep: Sonradan Farketme
    Ya Ümitsizsiniz,Ya Da Ümit Sizsiniz...

www.gezdolan.tr.gg

Benzer Başlıklar

1. internet explorer 7.0 kurdum.ama ondan sonra internet gıremedım
    cengiz1155 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 14.11.2009, 02:11
  2. internet geçmişi
    mellick1903 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 25.07.2006, 15:00
  3. internet explorer