nod 32 anti virüste virüs nasıl silinir - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
15 sonuçtan 6 - 10 arası sonuçlar
    UqUR Misafir
    Yazdıklarım benim hayat tecrübelerim. İlk başlarda NOD32 kullanıyordum ve neredeyse her hafta format atmak zorunda kalıyordum. Pandaya gecmeseydim iflas etmiştim. Panda her türlü hacker aracını, şaka programlarını, virüs cesitlerini imha etmek için number one programdır... Bu yazdıklarım tamamen ya$adıqım $eylerdir..

Alıntı Orijinalini Gönderen: UqUR Mesajı Görüntüle
    Yazdıklarım benim hayat tecrübelerim. İlk başlarda NOD32 kullanıyordum ve neredeyse her hafta format atmak zorunda kalıyordum. Pandaya gecmeseydim iflas etmiştim. Panda her türlü hacker aracını, şaka programlarını, virüs cesitlerini imha etmek için number one programdır... Bu yazdıklarım tamamen ya$adıqım $eylerdir..
    ben de herhalde kurgulamıyorum yazdıklarımı,nod32 o kadar kötü antivirus değildir.aksine çok iyidir.eğer kullanmayı beceremezsen tabi çöker sistem her hafta.

UqUR Misafir
    Sen dediysen doqrudur. Her seyi beceren uqur NOD32 kullanmasını beceremez ne yapsın garip...

Alıntı Orijinalini Gönderen: UqUR Mesajı Görüntüle
    Sen dediysen doqrudur. Her seyi beceren uqur NOD32 kullanmasını beceremez ne yapsın garip...
    tartışmanın büyümesini istemiyorum,ama bilgisayarı sürekli çöken bir insanın buna nod32 nin sebep olduğunu düşünmesi o kişinin bilgisayarı ne kadar becerdiğinin göstergesidir...

5. Varsayılan
    arkadaşlar telaşa gerek yok.ben de nod32 kullanıyorum onu keşfetmek zamanımı aldı ama süper birprogram nod32.panda titanium dur ad wawre dir onlar halt yemiş.nod32 anti virüs programı virüsleri kendisinormalşartalrda da bulur,tarama yapılda da bulur.Ayrıca nod32 bir web sitesinde eğer virüs var ise size mesaj verir.genellikle de sayfaya girmenize izin vermez.ayrıca bazı kasperskylar gibi sildiği virüsleri tekrar tarama yaptığında tekrar bulma.
    virüsü silme yolları;
    normal bir anda kırmızı pencerede çıkıyorsa karşına bu pencerede delete yzısına basarsın.eğer delete aktif değilse close ye bas ve genel tarama yap.tarama bitince kırmızı yazılıolanlar virüstür.bunları silmen için ise scan to clean dersin.sonra bunlar açık mavi renge dönüşür ise virüs artık sana hiçbir zarar veremez.eğer halakırmızı ise nod32 yi update et.sonra aynı işlemleri tekrarla.

Benzer Başlıklar
  1. bu virüs nasıl silinir

china tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 25.11.2006, 14:52
  2. anti-virüs

akbudak21 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.08.2006, 15:36
  3. virüs silinir mi?

metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1