PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
15 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan nod 32 anti virüste virüs nasıl silinir

arkadaslar yeni nod 32 antivirüs programı yükledim.önceden avast kullanıyordum.nod 32 'yi yükledim.arakdaslar tarama yaptığım saman virüs buluyo ancak ama clean seceneği pasif durumda yani secemiyorum.delete rename birde leave secenekleri aktif.virüsü silmem için clean yapmam gerekmezmi.nod 32 ile virüs nasıl silinir.yardımlarınızı bekliyorum.güncellemeleri otomatik yapıyormu nod 32 onuda merak ediyorum.dedim ya yenisiyim

Moderatör
    Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: cengiz2021 Mesajı Görüntüle
    arkadaslar yeni nod 32 antivirüs programı yükledim.önceden avast kullanıyordum.nod 32 'yi yükledim.arakdaslar tarama yaptığım saman virüs buluyo ancak ama clean seceneği pasif durumda yani secemiyorum.delete rename birde leave secenekleri aktif.virüsü silmem için clean yapmam gerekmezmi.nod 32 ile virüs nasıl silinir.yardımlarınızı bekliyorum.güncellemeleri otomatik yapıyormu nod 32 onuda merak ediyorum.dedim ya yenisiyim
    Merhaba

Her antivirus programı her zararlıyı silemiyor veya onaramıyor, bu tamamen o anti virus programının kabiliyetine bağlı, örneğin avastın genelde tespit yeteneği vardır temizleyemez, fakat kaspersky silme konusunda baya başarılı.

iyi günler..
    Tekrar Merhaba PCnet = )

S.aleykum

Arkadasım clean temızle demek yanı vırusun bulastıgı dosyada kı vırusu sılıyo ve o dosya kalıyo daha sonra kullanabılıyorsun..delete ıse vırusle beraber bulastıgı dosya yı da sılıyor.

kolay gelsın..

UqUR
    Misafir

Arkadasım sana tek tavsiyem NOD32 'yi siL panda platinium 2007 yükle NOD32 burnunun ucundaki virüsü bile göremez. NOD32 'nin içine virüs koy onu bile bulamaz. Panda 'yı bu alemde tek gecerim

Alıntı Orijinalini Gönderen: UqUR Mesajı Görüntüle
    Arkadasım sana tek tavsiyem NOD32 'yi siL panda platinium 2007 yükle NOD32 burnunun ucundaki virüsü bile göremez. NOD32 'nin içine virüs koy onu bile bulamaz. Panda 'yı bu alemde tek gecerim
    sen de iyice abarttın ama!nod32 kesinlikle söylediğin gibi bi program değildir.bugüne kadar çoğu antivirüsü kullandımen memnun kaldığım antivirüsler nod32,kaspersky ve kaspersky ile aynı alt yapıyı kullanan active virus shiled idi.bitdefender da iyi.panda dan çok da memnun kaldığımı söyleyemem.bu benim şahsi görüşlerim.tabi yazdıkların da senin ama sen de abartmışsın...

Benzer Başlıklar

1. bu virüs nasıl silinir
    china tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 25.11.2006, 13:52
  2. anti-virüs
    akbudak21 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.08.2006, 14:36
  3. virüs silinir mi?
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1