advapi32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Exclamation advapi32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

Merhaba arkadaslar,

Halo 2 oyununu indirdim, oyunu kurmak için startup.exe sine tıklıyorum fakat karsıma, basında her actigimda numaraları degisen ve "yordam giriş noktası, advapi32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı" diye devam eden bir uyarı mesajı geliyor...oyunu bu yüzden bir türlü kuramadım...advapi32.dll dosyasını download ettim fakat kullanımda olduğu için silip yenisini kopyalayamıyorum...bu konuda yardımcı olabilirseniz cok sevinirim...simdiden tesekkürler...
    Yaşlanarak Değil
    Yaşayarak Tecrübe Kazanılır.
    Zaman İnsanları Değil,
    Armutları Olgunlaştırır

Alıntı Orijinalini Gönderen: AkHilleuS Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaslar,

Halo 2 oyununu indirdim, oyunu kurmak için startup.exe sine tıklıyorum fakat karsıma, basında her actigimda numaraları degisen ve "yordam giriş noktası, advapi32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı" diye devam eden bir uyarı mesajı geliyor...oyunu bu yüzden bir türlü kuramadım...advapi32.dll dosyasını download ettim fakat kullanımda olduğu için silip yenisini kopyalayamıyorum...bu konuda yardımcı olabilirseniz cok sevinirim...simdiden tesekkürler...
    güvenli kipte dosyayı silip yeniden kopyalamayı dene olmaz ise; üzülerek belirtiyorum ki; yeniden indirmen gerekiyor.

kolay gelsin...
    coreİ7 980x-color master v8-asus r3e-corsaır domınator gt 3x4gb 2000mhz-asus gtx580 MATRIX-120gb ocz revodrıve-60gb ocz vertex2 ssd-2tb wd-2x1tb wd sata3-1tb wd cb-color master hafx-2x sync kazemaster-enermax1050 watt-27" vx2739wm-asus ms238h lcd - logıtech z5500 5.1-creative x-fi tıtanıum hd- logitech dinivo edge-logıtech g19-cyborg rat9-rat7

Başlat çalıştıra bunu yazıp enterlayınca ne oluyor ''Rundll32.exe advapi32.dll, ProcessIdleTasks'' tırnaksız olarak

Alıntı Orijinalini Gönderen: ENS Mesajı Görüntüle
    Başlat çalıştıra bunu yazıp enterlayınca ne oluyor ''Rundll32.exe advapi32.dll, ProcessIdleTasks'' tırnaksız olarak

kum saati cıkıyor biraz bekliyor ama hiç bir sey olmuyor....
    Yaşlanarak Değil
    Yaşayarak Tecrübe Kazanılır.
    Zaman İnsanları Değil,
    Armutları Olgunlaştırır

Dll yi kontrol edelim WINDOWS/system32 nin içinde varmı file:///C:/WINDOWS/system32/advapi32.dll

yoksa buradan indirip oraya kopyayın http://dosyam.net/?id=1bhr96

Benzer Başlıklar

1. hd bulunamadı
    mdurak5 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 16.09.2006, 11:14
  2. Dinamik Web
    tigi tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 08.04.2005, 17:43
  3. dinamik hdd
    yoldas tarafından Donanım forumunda