internet explorer 7 nin temporary files klasoru nerde
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan internet explorer 7 nin temporary files klasoru nerde

Genelde firefox kullanırım ama bugun ie7 de bir kac video izlemiş kardesim onları alıp bilgisayara kaydetmek istiyorum ama temp klasorunu bulamadım ie6 da olsa attıgı yer belli ama ie7 de aynı yerde o dosya yok evet yardımlarınızı bekliyorum.

şimdi biraz arastırayım dedimde aslında o temporary internet files her zamankı yerindeymiş ama normal klasorlerden gidince gorunmuyor ama ie7 ayarlardan bakılabiliyormus . bende bi batch yazdım ne ugrasacagım belki işinize yarar
    Kod:
    start explorer C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Local Settings\Temporary Internet Files
    bu metini notepade yapıstırın kullanıcı adı yazan yere kullanıcı adınızı yazıp temp.bat olarak kaydedin soınra cift tıklayınca temp klasorunu ve içerigini gorursunuz

ya bu temporary internet files korunan işletim sistemi dosyasıimiş. yani bu klasor seceneklerinden işletim sistemi dosyalarını gizleyidi kaldırmak gerekliymiş tabi yanında gizli klasorleri gosteride işaretleyecegiz ve gorecegiz .
    Benim anlamadıgım .bat dosyası nasıl actı o klasoru şimdi 2 ayarıda eski halıne getirip denedim yine actı helal olsun .bat ın gücü heralde

Eğer gizli dosyaları ve klasörleri göster seçeneğini aktifse normal bir şekilde girebilirdiniz.Ayrıca niye gidipte .bat dosyası olarak kaydetmek için uğraştırıyorlar insanı anlamıyorumki.Baştaki start'ı kaldırın ve kalan kısmı çalıştıra kopyalayıp enterlayın.

Alıntı Orijinalini Gönderen: mellick1903 Mesajı Görüntüle
    Eğer gizli dosyaları ve klasörleri göster seçeneğini aktifse normal bir şekilde girebilirdiniz.Ayrıca niye gidipte .bat dosyası olarak kaydetmek için uğraştırıyorlar insanı anlamıyorumki.Baştaki start'ı kaldırın ve kalan kısmı çalıştıra kopyalayıp enterlayın.
    yok işte o dedigin ie6 da oluyordu ama ie7 ile işletim sistemi korunan dosyası oldugu için o ayarıda degiştirmek gerekli
    evet dedigin de ayrı bir yol ama .bat seklinde kaydedip masaustune koymak ve gerekdigi zaman cift tıklayıp girmek bana daha kolay geliyor

Benzer Başlıklar

1. Temporary Internet Files
    bugday tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.02.2012, 02:08
  2. temporary internet files klasörü
    gokturk tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 19.03.2008, 16:25
  3. Temporary Internet Files hakkında?
    atakurt tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7