Divx(avi) Filmleri Vcd(dat)Formatına Çevirme
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Arrow Divx(avi) Filmleri Vcd(dat)Formatına Çevirme

Selam..

Arkadaşlar internetten indirdiğim divx(avi) filmleri Vcd(dat) formatında DVD Player'ımda izlemek için bana profosyonel bir yöntem söyleyiniz lütfen.. Olmasını istediğim durum şu; biliyorsunuz ki divx filmlerde altta ve üstte siyah şerit bant var..Elimdeki divx filmleri DVD 'ye kopyalayıp DVD Player'ımda tam ekran (siyah şerit bantlar olmadan) izlemek istiyorum.

Bu konu üzerinde o kadar araştırma yaptım ki bir sonuç alamadım ve artık bu işi çok iyi bilen biri lazım. Yapmak istediğim bir filmi normal halde (siyah şerit bant olmadan) kalitesi bozulmadan full ekran izlemek istiyorum. Bunun için bana gerçekten bu işi iyi bilen bir arkadaşımın yardımı gerekiyor. Bu iş için hangi programı kullanmalıyım, neler yapmalıyım..Bugün bir sonuca varmalıyım artık. Yardımlarınızı bekliyorum..

İlgilenen arkadaşlarıma gönülden saygılarımı sunuyorum.. Saygılarımla

Katılım Tarihi
    2007

video dosyalarını .dat formatına çeviren hiçbir program yok, ancak neroyaya atarsın o kendi encode yaparak çevirir, ve siyah şerit meseleside film yapımıyla ilgili onu yok edemezsin film o şekilde yani

İlgin için teşekkür ederim ama bir yolu olmalı 2008 yılındayız Onca yazılım, program var biri mutlaka bu işi yapmalı. Vcd formatı şart değil aslında tek istediğim siyah şerit bantlar olmadan filmi DVD Player'ımda filmi tam ekran izlemek istiyorum. Bir yolu olmalı

Arkadaşlar bu durumu daha ayrıntılı anlatacak bir arkadaşım var mı. Bu durumda çözümsüz kalınıyor.

5. Varsayılan

şimdi kardeşim elimden geleni yapayım .. int üzeirnden indirdigin demiyelimde şu şekilde diyelim. elinde herhangi bir film formatı var ve bunu dvd converter edeceksin öncelikle sende olan film formatını int ten codec lerini bulman gerekir cünkü dvd ye cekerken codec olmadan yazmasın nero olarak neronun codec lerinini bulman gerekiyor http://www.divx.com/ burda kendi codecleri http://www.divxmovies.com/codec/ burda ise btün codecleri var bunları indir ve kur sonra nerodan dvd ye cekebilirsin izlersin ikinci sorununa gelincede bir adet cözüm bulunmakta alt üst film seritleri orjinalde vardır onları yok edemessin sadece tv nin özelligi varsa eger 16:1 4:6 gibi bir özellik o ekranı daha geniz yaparak % 40 varan silinme gerceklesir baskada aramana gerek olmaz

Benzer Başlıklar

1. video yu vcd formatına cevirme
    sarxos tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 08.11.2007, 01:40
  2. Amr formatını Mp3 formatına çevirme
    padiSah08 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 29.08.2007, 18:22
  3. VCD Formatına çevirme?Hangi Yazılımla ???
    Alpi_Turk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 20.03.2006, 23:31
  4. normal ses dosyasını adx formatına çevirme
    ismail157 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.01.2006, 21:36
  5. jpeg ve jpg formatlarını gif formatına çevirme
    Night tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 13.12.2005, 16:22