Toshiba da recovery tuşu hangisi?biraz acil.
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Toshiba da recovery tuşu hangisi?biraz acil.

Arkadaşlar iyi forumlar.
    bir arkadaşımda Toshiba A300 1EC model laptop var ve yüklü işletim sistemi Vista. fakat güvenli modda bile windowsa erişilemiyor...
    arkadaşta d deki recovery i dvd ye atmadıı için mecburen açılışta recovery e ulaşmamızı sağlayan tuşları öğrenmem gerekli....

Ek bilgi olarak söyleyebilirim ki F8 menüsünde de yok recovery ile alakalı bir bölüm.

kısacası bilgisayar açılışında recovery e erişmemizi sağlayan tuşlar hangileri...

şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim arkadaşlar...
    En son nohackmove tarafından düzenlenmiştir: 08.11.2008 22:33
    Only I want you is respect me.

Lütfen başlıklarımı yanıtsız bırakmayın. Ben bildiklerimi paylaşmaktan çekinmiyorum. Nede olsa 97 den beri pcnet'leyim..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    _____İstanbul____

F12 tuşu olmalı açılışta çıkıyor olmalı

sistem
    Intel Core 2 Quad Q6600 2400 MHz-Asus P5G41T-M LX-xigmatek red scorpion cpu fan soğutucu-MSI 6950 TWİNFROZR2 2GB 256 BİT GDDR5-Xigmatek 700 W psu-kingston ddr3 1333Mhz (2x4) 8 gb ram-320 gb+1 Tb hdd-win7 ULTİMATE 64 bit

Katılım Tarihi
    2007

FN + F8 yada CTRL + F8 dene.

4. Varsayılan

arkadaşlar açılışta yok .. fn yada ctrl tuş kombinasyonlarınıda denedim.... gibi ne yapıcaz.... başka bi işletim sistemide kurcak olsam d deki recovery ile bi daha işlem yapamıyacağımız için şu recovery e girmek şart ne yapmalıyız?

Lütfen başlıklarımı yanıtsız bırakmayın. Ben bildiklerimi paylaşmaktan çekinmiyorum. Nede olsa 97 den beri pcnet'leyim..

5. Varsayılan

arkadaşlar F2 ile de boot menüsüne giriyor ordan biosa da geçiş var.. yada cd/dvd, fdd hdd usb falan seçiliyor...

Benzer Başlıklar

1. FIFA 08 Joystick'te shift tuşu hangisi?
    fuatyurteri tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 25.09.2008, 15:13
  2. HP PAV.da disk bölerek recovery nasıl yapılır?
    Dogahan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 21.10.2007, 13:29
  3. wine da alt tuşu sorunu
    Pedro tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 30.10.2004, 08:58