PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
24 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Angry Torrent Programım Çok Yavaş

Arkadaşlar bütün torrent dosyalarını denedim ama internetten indirdiğim bir dosyayı bir türlü çıkartamadım. Çok yavaş iniyor.(551MB 9 buçuk saatte anca 5.03 oldu) bir süre sonra da dondu zaten çalışmadı.İnternetimde gayet hızlı yane internetten bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Birde ben 5 ay filan önce 700 küsür MB lık bir dosyayı 3 saatte bitirdim(formattan önceydi:lol. Bir yardım edin lütfen arkadaşlar

NOT= HERTÜRLÜ TORRENTİ DENEDİM AMA OLMADI OLMADI ???ama en fazla utorrent dayandı donmadan

burayı kontor ettim ama bir işe yarmadı hiçbiri sonra belki yardım eden olur die açtım burayı

Valla torrent ilginç bir sistem bende 100 kbaytla indiriyordu bir zamanlar şimdi 50 kbayt ile indiriyor ve torrent programlarındanda anlamıyorum utorrenti indirdiğim gibi kullanıyorum ayar vs yapmıyorum ama 50 kbaytla indiriyor buda işimi görüyor açıkcası

Smile

Alıntı Orijinalini Gönderen: zero2900 Mesajı Görüntüle
    Valla torrent ilginç bir sistem bende 100 kbaytla indiriyordu bir zamanlar şimdi 50 kbayt ile indiriyor ve torrent programlarındanda anlamıyorum utorrenti indirdiğim gibi kullanıyorum ayar vs yapmıyorum ama 50 kbaytla indiriyor buda işimi görüyor açıkcası
    İşte benim sorunda bu bende okadar bile indirmiyor bendeki 1KB indiriyor heralde.

Benzer Başlıklar

1. torrent hızım çokk yavaş?
    hakeeen tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 18
    Son Mesaj: 30.04.2008, 22:23
  2. pc çok ama çok yavaş
    ismail_547 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 10.04.2008, 19:01
  3. torrent indi ama çok dosya var napıcam?
    muratahmetbeyoglu tarafından Yazılım forumunda
    Son Mesaj: 07.11.2007, 08:58
  4. çok iyi bir torrent sitesiydi ama.....
    spetsi tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 07.11.2006, 16:24
  5. çOK yaVAş
    _nkA tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Son Mesaj: 04.08.2006, 15:12