Yazarken Donma Sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Post Yazarken Donma Sorunu

Normalde bilgisayar hızlı ama yazıya gelince çok yavaş yazıyor.Önce yazıyorum sonra o yazılıyor ekranda keyloogger oldugunu düşünüyorum ama yinede işi bilenine sormak gerekir.Bu aralarda bilgisayarıma şu ebeveyn programlarından olan bilgisayarda ne yazmışsan kaydeden keyloggerlerden kullanmıştım.Your Uninstalle kaldırdım Bilgisayardan fazlalık şeyleride sildim.Oyunlar vs rahat ama yazı işi neden böyle donuyor?

YENİ EKLEME: Sadece Mozilla Fieefox açık olmasına rağmen bir anda CPU %100'ü gösteriyor.Yazı hızı düzeldi şuanlık ama bi acayip.Anlamadım Tarama yapıyorum.Tarayıcı az-buz donuyor
    En son Pc_rambo tarafından düzenlenmiştir: 03.01.2009 10:00 Sebep: yeni ekleme

şimdi biraz daha düzeldi ama galiba yine olcak

Katılım Tarihi
    2007

Klavyenin yavaş yazması Klavye ayarlarında yineleme hızından yapılıyor.Eğer klavyende bir temassızlık varsa bu ayarlar dibe vuruyor yani yavaş olarak ayarlanıyor sen onu en hızlıya getir.

Klavyenin yavaş yazması Klavye ayarlarında yineleme hızından yapılıyor.Eğer klavyende bir temassızlık varsa bu ayarlar dibe vuruyor yani yavaş olarak ayarlanıyor sen onu en hızlıya getir.
    Bundan kaynaklanmıyor.Çünkü bi ara hızlı bir ara yavaş yazıyor.Klavyede bir sorunda yok.Biraz araştırdım ve
    Scvhost adında bir virüs buldum
    Normalde svchost aslında bilgisyarın bir parçası imiş.Fakat bazı çakkallar buınun bir harfini değişerek virüs yapmışlar.Bunu silince bilgisayar rahatladı

Katılım Tarihi
    2007

Evet scvhost.exe sadece system32 de olur onun dışında benzeri bir isim yada başka bir dizinde olması sakat.

Benzer Başlıklar

1. pc donma sorunu..
    Sametbaba61 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 22.11.2008, 18:36
  2. donma sorunu
    vendorX tarafından Yazılım forumunda
    Son Mesaj: 07.07.2008, 03:56
  3. Pc Donma sorunu
    alfonzo_miki tarafından Donanım forumunda
    Son Mesaj: 16.03.2008, 02:45
  4. donma sorunu
    jari tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.02.2006, 20:46
  5. Thread uyuglaması yazarken derleme sorunu.
    SaTYR tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 20.03.2005, 23:00