mavi ekran sorunu pc hiç açılmıyor yardım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan mavi ekran sorunu pc hiç açılmıyor yardım

arkadaslar bende asus f80s laptop war alalı 6 ay oldu bir kez mavi ekran hatası için garantiye gitti şimdi tekrar farklı bir mavi ekran hatası weriyor guvenli mod ağ ile guvenli mod komutistemiyle guvunli mod bilinen son iyi yapılandırma windows u normal başlat menusu geliyor her açılışta. hangi seceneği secerssem seceyim (wista kullanıyorum) loading bar ve altındaki microsoft corporation yazısı kısa bir sure gorunuyo we sonra mavi ekran hatası weriryor sonra mecburen reset atıyorum hatayı aynen yazıorum...

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage your computer.

If this is the first time you've seen this Stop eror screen,
    restart your computer. If this screen appears again, follw these steps:

Run a system diagonistic utility supplied by your hardware manufacturer.
    In particular, run memory check, and check for faulty or mismatched memory. Try changing video adapters.

Disable or remove any newly installed hardware and drivers. Disable or remove any newly installed software.If you need to use safe mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select advanced start up options, and then select safe mode.

Tecnical information:

*** STOP: 0x0000007F (0x00000008, 0x803D3130, 0x00000000, 0x00000000)

anlayan warmı nasıl çözülür ve bişeyi de merak ediyorum ürün daha 6 aylık bile deil 5 falan ikinci kez böle bir durumla karsılaşmak nasıl oluyor yeni ürün isteme hakkımfalan warmı acaba
    teşkkürler

belki bi parça değişmesi gerek.bence sen bi kere daha gönder sen o laptopu garantiye.laptop,masaüstü bilgisayar gibi kolay sökülmez.sökülür ama çok karışık.

3. Varsayılan

daha detaylı bilgi werebilirmisiniz yada werecek warmı kendim hallede bilceksem lütfen buradan anlaşalım

bunu calıstır pc ni resetle islem bitene kadar bekle sorun bulursa garantiye yolla pc ni

Katılım Tarihi
    2007

Benzer Başlıklar

1. iPod Touch Mavi Ekran Sorunu Yardım
    mkgmkg tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 29.12.2008, 21:10
  2. mavi ekran sorunu
    yyavuz tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 19.01.2008, 00:13
  3. mavi ekran sorunu. lütfen yardım edin :(