Skype ileti geçmişleri nereye kaydolur????
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Unhappy Skype ileti geçmişleri nereye kaydolur????

Arkadaşlar SKYPE ileti geçmişleri nereye kaydoluyor çok aradım yerini bulamadım bu konuda yardımcı olabilir misiniz :roll:

2. Varsayılan

Yazılı mesajlaşma geçmişinizin yönetimi seçeneğini etkinleştirdiyseniz, Skype sizin için yazılı mesajlaşmalarınızı arşivler ve bilgisayarınızda depolar. Yazılı mesajlaşma geçmişleri Skype ağında bir yerde depolanmaz. Başka bir deyişle siz ve sohbet ettiğiniz kişi dışında hiç kimse, hiçbir zaman sizin yazılı mesajlaşma geçmişinizi göremez.

Sohbetler, Skype'taki konuşmalarınızı kolayca takip edebilmeniz için size kolaylık olsun diye arşivlenir. Bunu Skype için gönderilmiş iletiler olarak düşünebilirsiniz.

Bu seçeneği etkinleştirmek ya da devre dışı bırakmak için “Skype” > “Seçenekler” > “Yazılı Mesajlaşma” seçeneğine gidin ve yazılı mesajlaşma geçmişiyle ilgili istediğiniz ayarı seçin.

Belirli bir kişi için arşivlenmiş yazılı mesajlaşma oturumlarını görüntülemek amacıyla kişiyi Kişi Listenizden seçin ve “Kişiler” > “Yazılı Mesajlaşma Geçmişini Görüntüle” seçeneğine gidin. Seçilen kişiyle önceki yazılı mesajlaşma oturumlarınızı gösteren bir tarayıcı ekranı açılacaktır.

Kolay gelsin...

çok teşekkür ederim fakat benim demek istediğim şu şimdi ben bilgisayara format atacağım ileti geçmişini yedeklemek istiyorum ve format attıktan sonra tekrar geri yerine koymak istiyorum hangi dosya,,klasöre kaydoluyor birde ileti geçmişleri kaydı sürekli olarak kayıt konumunda

Benzer Başlıklar

1. msn de bir ileti kac gün kalır
    Pinkk tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.01.2009, 19:00
  2. msn de ileti
    ferit_angel tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.02.2007, 13:33
  3. ileti geçmişi açılmıyor
    havalicocuk tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2