.net framework 3.5 kurulumu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan .net framework 3.5 kurulumu
    .net framework 3.5 dosyayı ındırdım 240mb kurulurken mıcrosoft a baglanıyor karsıdan yukleme 63mb dıyor 63mb doldu 30 dk hala yukluyor bende cıktım kotayı dolduracak bunun daha kolay yolu yokmu ınternetten ındırdıgı 240mb ne ıse yarıyor

Gerekli olan kurulum dosyasını zaten indirmişsiniz, neden yarıda kestiniz.? Netten birşey indirdiği falan yok, yeniden yükleme yapınız. Pc nizin kapasitesine göre yükleme süresi değişiklik gösterebilir.

netten dosya ındırıyor keske ındırmeseydı pc ıyıce yavasladı kaspersky uyarı verıyor bunu nasıl sılerım mıcrosofttan geldı
    spoolsv.exe

O bir sistem dosyasıdır. Sisteminizin kasmasının başka nedenleri olabilir. Arada kaspersky varsa daha fazla yorum yapamam, çünkü kendisiyle anlaşamıyoruz. Ayrıca ne uyarısı verdiğini yazmamışsınız. Virüs uyarısımı veriyor.

duzenlı bır guncellestırme yada vurus bulasması olabılır ag erısımı ıstıyor ıletısı verıyor uretıcı mıcrosoft ..ılk kez boyle bırsey gordum pc de pc yı kasıyor sılıyorum yıne gelıyor sımdıde wındows dosya koruması acılıyor
    En son yusufx tarafından düzenlenmiştir: 13.03.2009 23:57

Benzer Başlıklar
  1. framework

damlasar tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 16.11.2008, 13:26
  2. NET.framework

max25 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.10.2008, 10:42
  3. C#.net ve net framework

erhandeniz tarafından Programlama Dilleri forumunda