Güvenli mod açılmıyor,anti-virüs kurulmuyor vs.vs.
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Unhappy Güvenli mod açılmıyor,anti-virüs kurulmuyor vs.vs.

ARkadaşlar 3 haftadır bilgisayarım kafayı yedi resmen.ßilgisayarımı güvenli modda açmaya çalışıyorum tam açıldı diyorum bilgisayar reset atıyor ama normal şekilde açılıyor.Görev yöneticisine ve kayıt defterine giremiyorum birkaç yöntem deniyorum birkaç saniyeliğine girebiliyorum sonra tekrar giremiyorum.Anti-virüs programı kuriyim diyorum kurulmuyor kaspersky ı kuruyorum aktivasyon yerinde kapanıyor ne bir hata veriyor nede başka bişey,norton u kurmaya çalışıyorum xp kimliğiniz doğrulanamıyor diyor(orjinal xp yüklü bilgisayarımda),avastın kurulum dosyası bile açılmıyor(birkaç tane denememe rağmen).Ad-aware yi yüklüyorum tarama yapıyor ama hiçbir şey bulamıyor.ßilgisayarıma 4 kere format attım hala çözüm olmadı.Formattan sonra direk güvenli modda açmayı denedim açıldı ama yine hiçbir şey kuramadım ve ondan sonra tekrar güvenli moda giremedim.Ne yapıcağım arkadaşlar lütfen yardım edin

gameci_123 Misafir

sistemi combofix ile tarat olmazsa böyle bir fdisk at

3. Varsayılan

İşe yaramadı

Alıntı Orijinalini Gönderen: piRe_ Mesajı Görüntüle
    Malesef formatlamayı beceremiyoruz. Hep söylerim, formattan sonra ilk iş olarak güncel bir antivirüs yükleyin. Daha sonra kişisel dosyalarınıza ulaşın. Antivirüs yükleyip güncellemeden asla diğer sürücü ve dosyalarınızı açmayın. Doğru şekilde yapılmış bir formatlama sonrasında (şayet diski kalıcı olarak silme işlemi gerektirecek zararlı bir yazılım HDD e bulaşmadıysa) pc de hala zararlı bir yazılımın olması mümkün değil. Aksi durumda kesinlikle yaptığınız işlemlerde bir hata yapıyor olmalısınız.
    Özür dilerim ama yukarıdaki ifadelerinizden, size önerilebilecek her türlü çözümden sonuç alamayacağınız kanaatine vardım.
    Yapmanız gereken tek bir işlem var, o da nasıl format atılacağı ve nasıl sistem yükleneceğini forumda yazılan açıklamalara bakarak öğrenmeniz. Tüm bu işlemleri doğru ve eksiksiz yerine getirdiğinizde hala sorununuz olursa cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz.
    Şu an için boşa kürek çekiyorsunuz.
    En son piRe_ tarafından düzenlenmiştir: 16.03.2009 21:31

5. Varsayılan

Teşekkür ederim deniyeceğim format atmayı falan biliyorum format atiyim direk bi anti-virüs programı kuriyim.
    Kaspersky İnternet Security 2009 iyimi sizce?

Benzer Başlıklar

1. xp anti virüs aslında bir virüs
    atakan_17 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 08.02.2009, 18:28
  2. Virüs Programı Kurulmuyor.!
    setzkescher tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 20.01.2009, 03:00
  3. anti-virüs
    alizee tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11