internetten tam ekran video izleyememe sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan internetten tam ekran video izleyememe sorunu

merhaba arkadaşlar, benim sorunum şu;internetten tam ekran video izlemeye çalıştığımda ekran donuyor. tam ekran modundan çıkınca hiçbir sorun yok. videoları 4-4lük izleyebiliyorum. sizce sorun ne olabilir? NOT: bahsettiğm sorun sadece internet ortamında izlemeye çalıştığım videolarda oluyor. yani DVD-CD, flash bellek yada pcde kayıtlı videoları media player ile tam ekraN izlerken sorun yok.

Katılım Tarihi
    2007

Bu bağlantı hızın ve video İzlediğin siteyle ilgili bi durum

Katılım Tarihi
    2007

C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Macromedia\Flash Player\#SharedObjects içindeki klasörü sil

Sonra

C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Macromedia\Flash Player\macromedia.com\support\flashplayer\sys klasörünün içini boşalt.

sonra tek bir internet sayfası aç http://support.asus.com/ adresine gir ve bekle flash player 10.2 yüklenir sonra tekrar dene.
    En son clickonline tarafından düzenlenmiştir: 14.04.2009 14:09

arkadaşım sorunun aynısını bende yaşadım bugün vehiçbir forumda cevabını bulamadım.bende ekranı büyüttüğümde beyaz ekran olup kalıyordu öylece.ses var ama görüntü yok hesabı.çözüm şu onuda tesadüfen kurcalarken buldum.flash playerla alakalı.internetten videoyu izlerken sağ click yap adobe flasy player ayarları görünücektir küçük ekran olaraktan.orda en başta ekran var sol baş.ona tıkla ve bir kutucuk var donanım hızlandırma etkinliğini özelleştir diye.onun onayını kaldır.ondan sonra düzeliyor.aslında bu ayarları kurcalamamıştım otomatık onaylamış kendisi.sanırım bizim ekran kartları eski kalıyor yada başka birşeyden dolayı bilemiyorum artık.çünkü ben önceden tam ekran izleyebiliyordum sorun bu ara oluşmuştu neyseki şans eseri buldum.sırf sorunu yanıtlamak için üye oldum burayada.iyi seyirler...

ve hatta link vereyim.linkteki görüntü açıklayıcı olur.
    www macromedia com/support/documentation/tr/flashplayer/help/help01.html#117123 o küçük kutucuk herşey onla alakalıymış..

Benzer Başlıklar

1. internetten izlediğim video donma sorunu
    Ccoby_8250 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 16.03.2012, 00:37
  2. internetten video izleyemiyorum
    gelgik tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 16.03.2010, 18:01
  3. internetten video izleyemiorum
    kurtlarvadisipusu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1