Ask Toolbar kaldırma
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Ask Toolbar kaldırma

Arkadaşlar ask toolbar'ı nasıl kaldıra bilirim.program fıles dan sildim fakat program ekle/kaldırdan silemiyorum,biraz araştırma yaptım fakat yinede kaldıramadım mesela başlat<çalıştır<regedit<HKEY_CURRENT_USER<Software den denedim yinede kaldıramadım aslında buraya kadar geldim dosyayı yani ask toolbar dosyasının üstünde sağ tıklayıp sil dedim fakat o anlık sildi tekrar aynı yere geldiğimde hala dosya mevcut.Ne olur tamamen nasıl sile bilirim bilen versa lütfen yardım etsin.Şimdiden teşekkürler.

İlk Program Files tan mı sildin; yoksa Program Ekle/Kaldırdan mı silmeye çalıştın?

Ask Toolbar'ı tekrar kurup kaldırmayı dene.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    _____İstanbul____

en son kurduğun bir programın setup menüsünde dikkat etmeden ask bar a onay vermişsindir kurduğun proyu kaldır ondan sonra kaldırmayı dene

sistem
    Intel Core 2 Quad Q6600 2400 MHz-Asus P5G41T-M LX-xigmatek red scorpion cpu fan soğutucu-MSI 6950 TWİNFROZR2 2GB 256 BİT GDDR5-Xigmatek 700 W psu-kingston ddr3 1333Mhz (2x4) 8 gb ram-320 gb+1 Tb hdd-win7 ULTİMATE 64 bit

Varsayılan teşekkür

yardımın için teşekkür ederim.

5. Varsayılan

Kardeşlerim herkeze selamlar
    Asktool bar illetlini bir türlü kaldıramamıştım çok uğraştım ama sonunda buldum bunu sizinle paylaşmak istiyorum toolbar asktoolbar yada başka kaldıramadığınız bir programı kaldırmak için öncelikle programın kendisini kurulumunu bulup yeniden kurun. Kaldırmak istediğimiz program tam olarak kurulduktan sonra bilgisayarımıza uninstal programlarından birini kurun çünki bu programlar regedit ten program log larını (bilgilerini bulup silmekte başarılılar ) benim tercih ettiğim program Your Uninstaller 2006 bu programı da kurduktan sonra bilgisayarımızı kapatıp güvenli kipte açıyoruz. Güvenli kipte açmak için bilgisayarınızı kapatıp tekrar açılırken sıklıkla ara ile F8 tuşuna basıp çekiyoruz karşımıza gelen menüden güvenli kip seceneğini işaretleyip bilgisayarımızı bu modda açıyoruz.bilgisayarımız açıldıktan sonra silmek istediğimiz programın yüklü olduğu klasörü bulmamız gerekiyor. Ben asktool bar ı sildiğim için bilgisayarımdan-program files den – silmek istediğimiz program klasörünü secip siliyoruz ben ask isimli program klasörünü sildim.sonrada uninstaller programımızı açıyoruz ben Your Uninstaller! 2006 programımı açtım ve silmek istediğiniz programı yine güvenli kip yada güvenli mod da bu programda secip uninstall yapıyoruz yani kaldırıyoruz.ve bu kadar programımız biraz uğraşarak kaldırdık inanınki başka türlü silemiyoruz çok illet bir program bu asktool bar..
    tşk

Benzer Başlıklar

1. Mirar Toolbar
    mertkanuk tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 30.11.2009, 20:42
  2. Ask Toolbar nedir?
    gorgoroth1 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.08.2008, 07:23
  3. Hi5 Toolbar
    SamJam tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda