ınternet download manager yardım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan ınternet download manager yardım
    arkdaslar bu programa indireceğimiz şeyi attığımız zmaan mesela büyük boyutlu dosyalar için pc kapanınca indirme duruyormu?
    programın amacını tam olark bilmediğim için çok saçma bi soru sormusta olabileceğimin farkındayım
    Asus p5Q p45 anakart.İntel core2 quad Q9400 2.66mhz. sapphire HD4830 1gb ddr3 256 bit. 4 gb 800 mhz kingston ram.500 watt psu.avermedia tv kart.samsung 2243 bw monitör.:eek:

2. Varsayılan
    Rapid ve onun gibi download edilen sitelerde durdurdunmu baslamaz ama başka download larda durdur istediğin zaman devam et ve indirme hızınıda etkiliyormuş....

3. Varsayılan
    bende internet download manageri yükledim sonra facebook da video izlerken direk indirme geliyo ve video izliyemiyorum hata veriyo neden olabilr

4. Varsayılan
    Gerekli açıklama ve programın full sürümü linkte yer almaktadır.

http://www.yazilimindir.net/internet...-18-crack.html
    Keser döner sap döner , gün doğar hesap döner.

Katılım Tarihi
    2007
    Alıntı Orijinalini Gönderen: arf_asl Mesajı Görüntüle
    arkdaslar bu programa indireceğimiz şeyi attığımız zmaan mesela büyük boyutlu dosyalar için pc kapanınca indirme duruyormu?
    programın amacını tam olark bilmediğim için çok saçma bi soru sormusta olabileceğimin farkındayım
    düşünmeden mi soruyorsunuz bu soruları yoksa dalga mı geçiyorsunuz ne demek pc kapanınca indirme duruyor mu mantıklı düşün bakalım duruyormuymuş

Alıntı Orijinalini Gönderen: ThinkingMan Mesajı Görüntüle
    Rapid ve onun gibi download edilen sitelerde durdurdunmu baslamaz ama başka download larda durdur istediğin zaman devam et ve indirme hızınıda etkiliyormuş....
    seçenekler>genel>tarayıcılardaki web oynatıcı için İDM indirme paneli>web oynatıcılardan otomatik olarak indirmeyi yakalama işaretleyin

Benzer Başlıklar
  1. Orbit Downloader & İnternet Download Manager

BigHard_17 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 03.05.2009, 11:47
  2. internet download manager?free download manager?

badakist tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.05.2007, 22:19
  3. Free Download Manager

benim88 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 06.07.2006, 22:22
  4. Download manager

ummaz tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 01.12.2004, 04:56
  5. mozilla download manager