windows açılmıyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
20 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Unhappy windows açılmıyor
    Öncelikle MERHABA ARKADAŞLAR ;

arkadaşlar benim leptobumda bir sorun var bilgisayarı açtığımda siyah bir ekran çıkıyor "windows olağan şekilde devam etsin , güvenli modda başlat " gibi yazılar geliyor devam ete basıyorum herşey normal ancak parola sorulan yere geldiğinde bilgisayarda mavi bir ekran çıkıyor ve bilgisayar birden reset atıyor sonra tekrar siyah ekran geliyor bu sefer güvenli modda başlat diyorum yine olmuyor bilgisayarda dosyalarımız da var kurtarma şansımız var mı? tek çözüm format mıdır ? şimdiden herkese teşekkürler

SAYGILAR...

kurtarırsınız tabiki, sizin diskinizde problem yok, muhtemelen başka bir donanım hatası, son zamanlarda hatalı bir program yada driver kurdu isen o da sebep olabilir,

notebook dan diski söküp başka bir pc ye bağlayın, yedeklerinizi alın, sonra istediğin kadar format atabilirsin,

Alıntı Orijinalini Gönderen: bengezginci Mesajı Görüntüle
    Öncelikle MERHABA ARKADAŞLAR ;

arkadaşlar benim leptobumda bir sorun var bilgisayarı açtığımda siyah bir ekran çıkıyor "windows olağan şekilde devam etsin , güvenli modda başlat " gibi yazılar geliyor devam ete basıyorum herşey normal ancak parola sorulan yere geldiğinde bilgisayarda mavi bir ekran çıkıyor ve bilgisayar birden reset atıyor sonra tekrar siyah ekran geliyor bu sefer güvenli modda başlat diyorum yine olmuyor bilgisayarda dosyalarımız da var kurtarma şansımız var mı? tek çözüm format mıdır ? şimdiden herkese teşekkürler

SAYGILAR...

hmm bendede arasıra oluyor hardiskin ölmüştür ama korkma kullanmaya devam et sıtatik elektirik yüklenmiştir bilgisayarındaki bütün fişleri çek 10 dk bekle sonra tekrar bak olmadımı bidaha çek şöle 2-3 saat bekle ozaman sorun tmmdır

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz
    Alıntı Orijinalini Gönderen: pritikfurkan Mesajı Görüntüle
    hmm bendede arasıra oluyor hardiskin ölmüştür ama korkma kullanmaya devam et sıtatik elektirik yüklenmiştir bilgisayarındaki bütün fişleri çek 10 dk bekle sonra tekrar bak olmadımı bidaha çek şöle 2-3 saat bekle ozaman sorun tmmdır
    salladın sorun hdd ile alakalı değil

şimdi sistem dosyalarını kurtarmak için win cd nin tak ve kuruluma başla sonra başlangıç ve onarma seçeneği gelecek onara basma devam et normal kurulum gibi ikinci kez onarma seçeneği gelince onarma için r ye bas diycek bas ona ve onarsın sorun düzelecek donanımsal bi sorun yoksa

arkadaşım bendede oldu ama ondahdd ile alkası olmamış olabilir 2 seçenek war 1.si çökmüş olabilir (ama sanırasam çökmemiştir) 2. sıtatic elektirik yüklenmiştir ADANADEMİRSPORLUDUR...

Benzer Başlıklar
  1. windows açılmıyor

sahtepass tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 02.02.2009, 01:05
  2. windows açılmıyor

melan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 13.01.2008, 21:12
  3. windows açılmıyor

ic3ll tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3