Tenda W300D
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
 • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Başlık: Tenda W300D

 1. #1
  Unhappy Tenda W300D
  bugün tenda W300D Wireless-N ADSL2+ Modem Router aldım.fakat kurulum cd sinden ülke seçerken Türkiye seçeneği yok.bende default olarak devam ettim ve sonuçta modemle internet bağlantısı sağlayamadım.bunla ilgili yardımlarınızı bekliyorum

 2. #2
  Katılım Tarihi
  2007
  Mesaj
  16.403
  Varsayılan
  Ülke sormasının nedeni VPI VCI ayarlarının otomatik eklenmesi için manuel olarak PPOE VPI = 8 VCI = 35 yap tekrar bağlan girer.

 3. #3
  Varsayılan
  onu da denedim.ve en son kurulumda yapılan ayarları gösterirken ip adresini 0.0.0.0 olarak gösteriyor.fakat pc de ben otomatik olarak al ı işaretlemiştim.

 4. #4
  Varsayılan
  birde tendanın kendi sitesinden driverini indirdim aynı versiyon fakat içinde ISP_en diye yapılandırma ayarları var onun içinden değiştirmeler yapsam sorunu düzeltebilirmiyim?
  driverin linki- http://www.tenda.cn/pdtData/update_e...User_Guide.pdf

 5. #5
  Question
  dün akşam internetten modemin driverini indirdim ISP_en isminde yapılandırma ayarları var içinde o ayarlarda değişiklik yapsam sorunu halledebilirmiyim?
  indirdiğim driverin adresi- http://www.tenda.cn/pdtData/update_e...-key-setup.zip

 6. #6
  Katılım Tarihi
  2007
  Mesaj
  16.403
  Varsayılan
  Driver niçin indiriyorsun anlamadım.Bu ethernet çıkışlı bir modem değilmi? ayrıca web tabanlı yönetimide mevcud.Sendeki driver tabikide 0.0.0.0 gösterir ip adresini çünkü algılamaz.

  Etherneti bağla 192.168.1.1 den gir admin admin yaz gir kuruluma geç.

 7. #7
  Varsayılan
  driveri dediğim modemin kurulum ayarlarını yapabilmek için cd deki dosyadan internettende indirdim.

 8. #8
  Post
  Alıntı Orijinalini Gönderen: maske315 Mesajı Görüntüle
  driveri dediğim modemin kurulum ayarlarını yapabilmek için cd deki dosyadan internettende indirdim.
  arkadaşım kolay gelsin. acaba bu modem için görüşlerini alabilirmiyim. bağlantı hızı, kullanırken sorun oluşturuyormu, donmalar oluyormu, kurulum kolaylığı hakkında bilgi verirsen sevinirim.

 9. #9
  Varsayılan
  modem hız bakımından yada donma bakımından bence güzel.özellikle ttnetin verdiği kablosuz modeme göre çok daha hızlı.ama ben internet kafe için aldığımdan dolayı ana makinaya sabit ip vermem gerekiyor fakat ip adresini sabitlediğim zaman internete bağlanamadım.benim gibi bir niyetin yoksa güzel bir alet.