Kartuş'u doldurdum ama yazmıyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Exclamation Kartuş'u doldurdum ama yazmıyor

yazıcıya kartuşu bitmişti yeni doldurdum taktım makineye ama yazmıyor çıkarttım baktım altına peçete bastım ama renk gelmiyor ayrdım
    www.e-bilgini.com ve www.e-bilgini.com/forum

sitemize herkesi bekleriz ...

2. Varsayılan

Kartuşunuz kurumuş olabilir değiştirmenizi öneririm. Kartuşu en ez bir hafta içersinde bişiler yazdırmanız gerekli yazıcını içinde bile olsa kartuş kuruması gerçekleşir sonra kartuş dolumu yapsanız bile işe yaramaz

iyi akşamlar...........
    GiGABYET H57M-USB0.3 SERİSİ -12GB KINGSTON HyperX genesis 1600 mhz CL9- SAPPHIRE VAPON-X 570 1GB -İNTEL İ5 CORE CPU 3,33GHZ-TRANSCEND256GB 320 SERISI SATA 3.0 SSD-XILENCEXP550 550W 120MM FAN PSU STANDART REDWING SERISI R3-DVR-S20LBK 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI SİYAH-

Arkadaşım burdan ne kadar yardım ederiz bilmiyorum ama muhtemel hatalardan bazılarını yazayım.belki yararı olur.
    öncelikle yazıcını,"varsayılan yazıcı" olarak belirmelisin.denetimden yazıcıları tıkla. çıkan yazıcı sayfasında yüklenmiş yazıcının üzerine maus ile tıkla,açılan sayfa da yine yazıcı sekmesini tıkla açılan menüde yazıcını varsayılan yazıcı olarak ata ..

kabloların yuvalarına düzgünce takıldığını kontrol etmeli,denetimden yazıcıları tıklamalı ve yazdırdığın sayfayı iptal etmelisin.çoklu sayfa varsa tamamını iptal edip yazıcı fişini prizden çekip bir dakika sonra tekrar tak ve bir kez daha yazdırmayı dene.örneğin yazıcı içerisinde kağıt kıvrılıp kalmış olabilir iyice kontrol et..diğer kartuşlarında yazdıracak kadar mürekkep olmalıdır..yoksa çalışmaz..son olarakta mürekkebi biteli hafta ve ya daha çok günler önceydi diyorsan üfleç'i kuruma yapmış olabilir.bence fazla uğraşmadan bir teknik servise götür.kafa patlarsa bir daha kullanamama gibi bir durumla karşılaşabilirsin..

sagol kardeş ama benim sorunum yazıcı yazıyor ama silik silik tam rengi çıkmıyor siyah kartuşun alt kısmını buhara tuttum yene olmadı
    www.e-bilgini.com ve www.e-bilgini.com/forum

sitemize herkesi bekleriz ...

Benzer Başlıklar

1. Kartuş yazmıyor!!!
    iap54 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 31.07.2012, 20:12
  2. hp 21 hp 22 kartuş kapağını ve kartuş süngeri?
    mainboard tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.09.2009, 20:08
  3. kartuş dolduranlar buraya kartuş baskı sorunu
    mainboard tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 13.07.2009, 15:42
  4. ilk defa kartuş doldurdum ama?
    M2VMXSE tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.06.2009, 23:43
  5. Yazıcım Yeni Kartuş Almama Rağmen Yazmıyor yardım lütfen :(