tiwibu ile tv izleme yardım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2009

Red face tiwibu ile tv izleme yardım

sa arkadaşlar ben bugün tivibunun plus paketine abone oldum ttnet arayıp yalnız adam beni hiç konuşturma dı bana üyelik bişeyler dedi ama tivibu nun sitesinden üyelik almaya çalışınca bana paket seçtiriyo ben zaten abone oldum ne alaka anlamadım nasıl üye olurum birde tv izlemem için tivibu programını indirmem gerekiyomuş nerden bulucam anlamadım bilen arkadaşlar yardımlarınız bekliyorum

Bak sevgili arkadaşım sana açıklayıcı bi şekilde anlatmaya çalışayım.. Öncelikle ŞURADAKİ siteye giriyorsun... Burdan hem Tivibuyu indirebilirsin hemde üye olabilirsin... Programı indirmeden önce üye olmayı anlatayım... Sağ üstte üye ol butonuna tıklıyorsun.. Sonra dediğin gibi o iki seçenek geliyor..
    1. Sadece tv kanalları 1tl
    2. standart plus paket var birde oda 4tl ancak 30 nisana kadar bu standart plus pakette 1tl olacağı için bu seçenekleri 30 nisandan sonra değiştirebilirsin... Şimdi oraya devam deyip üye olacaksın... Üye olduktan sonra AYNI SAYFAYA tekrar gideceksin.. Bu defada gene sağ üstte
    Üye oldum ama kullanıcı adı ve şifre oluşturmadım linki var onu tıklayıp ttnet kullanıcı adın ve ttnet şifrenle birlikte girdikten sonra bi tivibu kullanıcı ismi ve şifre alacaksın..
    Sonra gene AYNI SAYFAYA gelip sağ üstte Tivibuyu indir butonuna tıklayıp indireceksin. Programı kurup bu almış olduğun kullanıcı ismi ve şifrenle giriş yapacaksın... Bu kadar kolay gelsin..Sorun olursa bana özel mesajla bildir yardımcı olmaya çalışırım...

Katılım Tarihi
    2009

sayende hallettim aga dediklerin yaptım tv izleniyor çok teşekkürlerrrr..

Rica ederim.. Sorunun çözüldüğüne sevindim...

Benzer Başlıklar

1. pc izleme pogramı yardım
    kartal53 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 02.01.2010, 06:56
  2. Video izleme sorunu!![yardım]
    pckop4t tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.12.2009, 14:02
  3. Vga dan Hd izleme?
    freez3 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 12.11.2009, 23:56
  4. video izleme sorunum var yardım yardım yardım edin !!!
    brise77 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.03.2008, 04:42
  5. ağdaki bilgisayarları izleme(yardım)
    korfezlii tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 16.08.2007, 14:10