PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan Psp versiyon oyun program yükleme resimli anlatım içeri buyur

PSP 3000 VERSİYON OYUN PROGRAM YÜKLEME GARANTİLİ

AŞAĞIDA MUTLAKA OKU NOTUNU OKUYUNUZ
    PSP PORTABLE (EL PLAYSTATİON) VERSİYON YÜKLENİP HAFIZA KARTINDAKİ OYUN ÇALIŞTIRMA
    (ORJİNAL YÜKLEME YAPILIR)
    Psp portable (el playstation) versiyon,oyun,program,flim yükleme.
    ŞOK ŞOK ŞOK BU VERSİYON İŞLEMLERİNDE PSP GARANTİ DIŞI KALMIYOR !!!!
    psp niz tüm oyunları,PROGRAMLARI,İNTERNETTEN VİDEO İZLEME çalıştıracak şekilde versiyon atma
    nasıl mı ? işte böyle ?
    sadece 3000 serileri için geçerli
    CFW 5.03 Gen - B HEN ISO Loader

Psp 3000 ve Ta88v3 kullanıcıları artık sizde 5.03 Gen HEN -B ile sorunsuz bir şekilde psp iso ve psx oyunlarını oynayabilir + olarak 5.50GEN D custom firmwarenin
    bütün özelliklerini kullanabilirsiniz
    5.03 Gen HEN - B kullanımı için psp'nizde HEN r2 yüklü olmalıdır eğer yüklü değilse aşağıdaki rehberden HEN r 2 yapınız
    Hen'i kullanmak için 5.03 orjinal versiona sahip olmalısınız,versionunuz düşük ise forumumuzda bulunan orjinal firmware bölümünden 5.03 versionu
    yükleyebilirsiniz
    NFPSP
    HEN r2 Slim psp Ta-88v3 Anakartlı ve psp 3000 modelleri için
    Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan PICTURE ve h.bin dosyalarını ms ana dizine atın psp menüsünden PHOTO sekmesine girin hızlı bir şekilde en alttaki tiff
    resimi üzerine gelin,ekran kararıp yeniden açılacaktır,system setting sekmesinden versionunuza bakın hen olacaktır

NOT: İlk denemede çalışmaz ise tekrar PHOTO klasörüne giriniz ilk iki resim açıldıktan sonra sen altta bulunan resime gidiniz
    HEN r2 İndirin
    indir : http://rapidshare.com/files/231779521/5.03_Hen.rar
    Ta88v3 İçin % 100 HEN
    http://rapidshare.com/files/24637689...___100_HEN.rar

5.03 GEN-B KURULUM
    Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan 5.03GEN-B klasörünü PSP/GAME klasörüne atın ve menüden çalıştırın

PSP Menüsünde iken select tuşuna basın UMD ISO MODE sekmesi üzerine gelin ve bu ayarı M33 driver olarak ayarlayın tekrar select tuşuna basın ve çıkın,artık
    bütün 5.50 ve 6.10 orjinal firmware isteyen oyunları fixlemeden sorunsuzca oynayabilirsiniz,hayırlı olsun

5.03GEN-B i n dir : http://rapidshare.com/files/301207421/5.03GEN-B.rar
    nfpsp@hotmail.com
    MUTLAKA OKU NOT :PSP VERSİYON YÜKLEMEDE BRİCK YANİ ( PSP YAZILIMININ ÇÖKMESİNDEN ) BU SİTENİN VE BENİM MESULEYETİM YOKTUR KOLAY GELSİN.
    GARANTİLİ PSP VERSİYON ATTIRMAK İSTİYORSANIZ EN YAKIN PSP VERSİYON ATAN DÜKKANA GİDİN. VEYA BENİMLE İRTİBATA GEÇİN YALNIZ ÜCRETSİZ VERSİYON YÜKLEMİYORUZ ONA GÖRE İRTİBATA GEÇİNİZ

nfpsp@hotmail.com

bir yanıt verin lütfen neden winrar şifresi koydunuz ve koydunuz neden cevabı yazmadınız

Benzer Başlıklar

1. TeamViewer resimli anlatım
    Leylek tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 33
    Son Mesaj: 04.05.2012, 20:18
  2. Radmin + Resimli Anlatım + v2.2
    abasaran tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 09.10.2011, 20:28
  3. Gta San Andreas Araba Yükleme (Ggmm+Resimli Anlatım)
    onurx5 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 18.06.2009, 16:13
  4. Cd siz oyun çalıştırmak (resimli anlatım)
    mrtaxy tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 03.12.2008, 22:16
  5. p2m sorunu (resimli anlatım)
    pekerol tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 21.03.2006, 04:45